Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Prireditve po mesecih
Februar 2024
(naslednja prireditev)
  1. ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 1420 Trbovlje
    1. februar 2024
  2. Mesečni ciklus hitropotezni 5min-JANUAR 4270 JESENICE
    1. februar 2024
  3. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 03 6320 Lucija
    1. februar 2024
  4. Prvak Frama 2024-3 2313 Fram
    2. februar 2024
  5. Ciklus turnirjev mladih Kranj - OŠ Simona Jenka Kranj 4000 Kranj
    2. februar 2024
  6. 5. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2024 2229 Malečnik
    2. februar 2024
  7. Gurman 2024 - 05 2000 Maribor
    5. februar 2024
  8. Chess, Jazz & Cheese 2024 6230 Postojna
    6. februar 2024
  9. Zagorje ob Savi 7+3 1410 Zagorje ob Savi
    6. februar 2024
  10. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    7. februar 2024
  11. Mesečni ciklus pospešeni 15min-FEBRUAR24 4270 JESENICE
    8. - 10. februar 2024
  12. 3. Memorialni mladinski šahovski turnir Iveta A. Staniča 2024 1330 Kočevje
    8. februar 2024
  13. Prvi turnir POSPEŠENI - Radovljica 2024 4240 Radovljica
    9. februar 2024
  14. Ciklus klubskih turnirjev Tomo Zupan - februar 4000 Kranj
    9. februar 2024
    Ciklus klubskih turnirjev Tomo Zupan
  15. 5. turnir Ciklusa mladinskih turnirjev ŠD Kočevje 2023/24 1330 Kočevje
    9. - 13. februar 2024
  16. Konjiški ciklus 2024-1 3210 Slov. Konjice
    9. februar 2024
  17. Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 3/2024 8000 Novo mesto
    9. februar 2024
  18. 6. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2024 2229 Malečnik
    9. februar 2024
  19. Primorski osnovnošolski pokal v šahu "POP 2023/24" - 3. turnir 6230 Postojna
    10. februar 2024
  20. Gurman 2024 - 06 2000 Maribor
    12. februar 2024
  21. Post festum v Domnu - 05 6320 Lucija
    12. februar 2024
  22. Ponedeljkov cug v Domnu - 05 6320 Lucija
    12. - 5. februar 2024
  23. 2. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2024 1000 Ljubljana
    13. februar 2024
  24. Torkov FIDE turnir v hotelu Kras - 06 6230 Postojna
    13. - 6. februar 2024
  25. Zagorje ob Savi 10+5 1410 Zagorje ob Savi
    13. februar 2024
  26. Osrednjeslovenska liga mladih 2023/2024 5. turnir 1351 Brezovica pri Lj.
    14. februar 2024
  27. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    14. februar 2024
  28. Odprto veteransko prvenstvo Maribora v hitropoteznem šahu za 50+ in 65+ 2000 Maribor
    15. februar 2024
  29. Mesečni ciklus hitropotezni 10min-FEBRUAR24 4270 JESENICE
    15. februar 2024
  30. ŠK Rudar Trbovlje, Februar 2. turnir 1420 Trbovlje
    15. februar 2024
  31. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 04 6320 Lucija
    15. februar 2024
  32. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 05 6320 Lucija
    15. februar 2024
  33. Ciklus šahovskih turnirjev Primskovo Kranj - februar 4000 Kranj
    15. februar 2024
  34. ZPPZ DU MB - upok. 2/12 2000 Maribor
    15. februar 2024
  35. PRESTAVLJENO-Open kadetsko Sp. Podravje 2023-24 3/7 2250 Ptuj
    16. februar 2024
  36. 6. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2023/2024 1000 Ljubljana
    16. februar 2024
  37. 7. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2024 2229 Malečnik
    16. februar 2024
  38. Koroški ciklus februar 2024 2390 Ravne na Koroškem
    17. februar 2024
  39. Sobotni ciklus Sv. Peter 2024 6333 Sečovlje
    17. februar 2024 - 5. november 2023
  40. RIMEX CIKLUS 2024 - 1.turnir 6250 Ilirska Bistrica
    18. februar 2024
  41. Ponedeljkov cug v Domnu - 06 6320 Lucija
    19. februar 2024
  42. Framska nedelja 2024-5 2313 Fram
    19. februar 2024
  43. Gurman 2024 - 07 2000 Maribor
    19. februar 2024
  44. Torkov FIDE turnir v hotelu Kras - 07 6230 Postojna
    20. februar 2024
  45. Zagorje ob Savi 7+3 1410 Zagorje ob Savi
    20. februar 2024
  46. Hitropotezno prvenstvo Izole - 2/10 6310 Izola
    21. februar 2024
  47. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    21. februar 2024
  48. Ciklus Izola Plus - 02 6310 Izola
    21. februar 2024
  49. Domnov ciklus 10+5 - 3. turnir 6320 Lucija
    22. - 8. februar 2024
  50. Mesečni ciklus hitropotezni 10minUPOKOJENCI-FEBRUAR24 4270 Jesenice
    22. februar 2024
  51. 8. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2024 2229 Malečnik
    23. februar 2024
  52. Drugi brzopotezni turnir v Radovljici 2024 4240 Radovljica
    23. februar 2024
  53. Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 4/2024 8000 Novo mesto
    23. februar 2024
  54. Prvak Frama 2024-4 2313 Fram
    23. februar 2024
  55. Ciklus: Pokal Slovenskih železnic 2024 2_10 1000 Ljubljana
    24. februar 2024
  56. Hitropotezni turnir za februar 2024 1386 Stari trg pri Ložu
    25. februar 2024
  57. Framska nedelja 2024-6 2313 Fram
    25. februar 2024
  58. Gurman 2024 - 08 2000 Maribor
    26. februar 2024
  59. Ponedeljkov cug v Domnu - 07 6320 Lucija
    26. februar 2024
  60. 31. posamično državno prvenstvo v standardnem šahu za mlade do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2024 6280 Ankaran
    26. februar - 1. marec 2024
    Festival
  61. Torkov FIDE turnir v hotelu Kras - 08 6230 Postojna
    27. februar 2024
  62. 2. turnir ciklusa ŠK Stari Mayr Kranj 2024 4000 Kranj
    27. februar 2024
  63. Zagorje ob Savi 10+5 1410 Zagorje ob Savi
    27. februar 2024
  64. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    28. februar 2024
  65. Odprto prvenstvo Maribora-pospešeno veterani 50+,65+ 2000 Maribor
    29. februar 2024
  66. ZPPZ DU MB - upok. 3/12 2000 Maribor
    29. februar 2024
  67. Domnov desetminutni ciklus - 01 6320 Lucija
    29. februar 2024
  68. Ciklus klubskih turnirjev Tomo Zupan - Marec 4000 Kranj
    1. marec 2024
    Ciklus klubskih turnirjev Tomo Zupan
  69. Konjiški ciklus 2024-2 3210 Slov. Konjice
    1. marec 2024
  70. Šesti hitropotezni turnir ŠD Čaven 2023/24 5270 Ajdovščina
    1. marec 2024
  71. Sobotni ciklus Sv. Peter 2024 6333 Sv. Peter
    2. marec - 24. februar 2024
Februar 2024