Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Prireditve po mesecih
Avgust 2022
(naslednja prireditev)
  1. Gurman 2022 - 28 2000 Maribor
    1. avgust 2022
  2. Ponedeljkov cug v Domnu - 23 6320 Lucija
    1. avgust - 18. julij 2022
  3. Hitropotezni odprti - odpovedan 1000 Ljubljana
    2. avgust 2022
    Hitropotezni upokojenski
  4. Gurman 2022 - počitniški 4 2000 Maribor
    2. avgust 2022
  5. ŠK Zagorje ob Savi 7+3 (Šahovska šola Marka Juriča) 1410 Zagorje ob Savi
    2. avgust 2022
  6. Gurman počitniški - 4 2000 Maribor
    2. avgust 2022
  7. Zadnja postaja Mostec 0 Lj.
    3. avgust 2022
  8. Ekipno društva upokojencev ob prazniku občine Zagorje ob Savi 1410 Zagorje ob Savi
    3. avgust 2022
  9. Gurman počitniški - 5 2000 Maribor
    4. avgust 2022
  10. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 16 6320 Lucija
    4. avgust - 21. julij 2022
  11. Konjiški ciklus 2022-7 3210 Slovenske Konjice
    5. avgust 2022
  12. 2. Poletni pokal Izole 6310 Izola, Cafe alle por
    6. avgust 2022
  13. CIKLUS KRANJ 6. TURNIR 4000 Kranj
    8. avgust 2022
    CIKLUS KRANJ 2022
  14. Gurman 2022 - 29 2000 Maribor
    8. avgust 2022
  15. Ponedeljkov cug v Domnu - 24 6320 Lucija
    8. avgust 2022
  16. Gurman počitniški - 6 2000 Maribor
    9. avgust 2022
  17. ŠK Zagorje ob Savi 10+5 1410 Zagorje ob Savi
    9. avgust 2022
  18. Mostec 3 0 Lj.
    10. avgust 2022
  19. Gurman počitniški - 7 2000 Maribor
    11. avgust 2022
  20. Domnov ciklus 10+5/ 13. turnir 6320 Lucija
    11. avgust - 26. maj 2022
  21. 20. mladinsko prvenstvo Pirana 6320 Lucija
    13. avgust 2022
  22. IM turnir PTUJ 2022 0 Ptuj
    13. - 20. avgust 2022
  23. Serija Super Domen 2022 - 3. turnir 0 Lucija
    14. avgust 2022
  24. 6.konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2022 9000 Murska Sobota
    14. avgust 2022
  25. Serija Domen Plus 6320 Lucija
    15. avgust 2022
  26. ŠK Zagorje ob Savi 10min 1410 Zagorje ob Savi
    16. avgust 2022
  27. Serija "Zadnja postaja Mostec" - 4/ 6 1000 Ljubljana
    17. - 3. avgust 2022
  28. Serija "Dolgo vroče poletje" - 08 6320 Lichess
    17. avgust - 2. maj 2022
  29. Gurman počitniški - 9 2000 Maribor
    18. avgust 2022
  30. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 17 6320 Lucija
    18. avgust 2022
  31. Fontanski četvorček 3/4 2000 Maribor
    18. avgust 2022
  32. Praznik KS Griže 2022 3302 Griže
    20. avgust 2022
  33. 6. MLADINSKI TURNIR ZA POKAL POMURSKEGA SEJMA 9250 Gornja Radgona
    20. avgust 2022
  34. FIDE ELO turnir šahovske akademije BMP 2250 Brstje
    20. - 21. avgust 2022
    Festival
  35. Turnir ob 66. Koroškem turističnem tednu 2393 Črna na Koroškem
    21. avgust 2022
  36. Pekos pub TRZIN 2022 1236 Trzin
    21. avgust 2022
  37. 6. prvenstvo Pirana v triminutnem šahu 6320 Lucija
    22. avgust 2022
  38. Gurman 2022 - 30 2000 Maribor
    22. avgust 2022
  39. Ponedeljkov cug v Domnu - 25 6320 Lucija
    22. avgust 2022
  40. Hitropotezni odprti - odpovedan 1000 Ljubljana
    23. avgust 2022
    Hitropotezni upokojenski
  41. Gurman počitniški - 10 2000 Maribor
    23. avgust 2022
  42. Državna liga mladincev in mladink 2022 3250 Rogaška Slatina
    24. - 28. avgust 2022
    Festival
  43. Domnov ciklus 10+5/ 14. turnir 6320 Lucija
    25. avgust 2022
  44. Gurman počitniški - 11 2000 Maribor
    25. avgust 2022
  45. Fontanski četvorček 4/4 2000 Maribor
    25. avgust 2022
  46. 1. mladinska liga 2022 3250 Rogaška Slatina
    27. - 28. avgust 2022
    Festival
  47. ODPRTO POSAMIČNO DRŽAVNO PRVENSTVO SLEPIH IN SLABOVIDNIH V ŠAHU ZA LETO 2022. 4202 Naklo
    28. avgust 2022
  48. Gurman 2022 - 31 2000 Maribor
    29. avgust 2022
  49. Hitropotezni odprti - odpovedan 1000 Ljubljana
    30. avgust 2022
    Hitropotezni upokojenski
  50. Gurman počitniški - 12 2000 Maribor
    31. avgust 2022
Avgust 2022