Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
2850 Hitropotezni Železničar 01. februar 2202 0 Ljubljana
2796 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 07. december 2023 1420 Trbovlje Rado Bajda
2795 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 02. november 2023 1420 Trbovlje Rado Bajda
2794 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 05. oktober 2023 1420 Trbovlje Rado Bajda
2793 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 07. september 2023 1420 Trbovlje Rado Bajda
2792 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 03. avgust 2023 1420 Trbovlje Rado Bajda
2791 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 06. julij 2023 1420 Trbovlje Rado Bajda
2507 Ciklus turnirjev mladih Kranj - zaključni turnir 09. junij 2023 4220 Škofja Loka Blaž Kosmač
2515 Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan 02. junij 2023 4000 Kranj Blaž Kosmač
2790 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 01. junij 2023 1420 Trbovlje Rado Bajda
219 Evropsko seniorsko prvenstvo 2023 25. maj 2023 100 Acqui Terme
2506 Ciklus turnirjev mladih Kranj 15. maj 2023 4000 Kranj Blaž Kosmač
218 Evropsko šolsko prvenstvo 2023 12. maj 2023 100 Durres
2514 Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan 05. maj 2023 4000 Kranj Blaž Kosmač
2789 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 04. maj 2023 1420 Trbovlje Rado Bajda
2505 Ciklus turnirjev mladih Kranj 14. april 2023 4000 Kranj Blaž Kosmač
220 Svetovno šolsko prvenstvo 2023 13. april 2023 100 Rodos
2513 Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan 07. april 2023 4000 Kranj Blaž Kosmač
2788 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 06. april 2023 1420 Trbovlje Rado Bajda
217 Evropsko prvenstvo članic 2023 18. marec 2023 100 Budva
2504 Ciklus turnirjev mladih Kranj 10. marec 2023 4202 Naklo Blaž Kosmač
2512 Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan 03. marec 2023 4000 Kranj Blaž Kosmač
2787 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 02. marec 2023 1420 Trbovlje Rado Bajda
216 Evropsko posamično prvenstvo 2023 02. marec 2023 100 Vrnjačka Banja
2842 2. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2023 28. februar 2023 1000 Ljubljana Franc Poglajen
2840 Gurman 2023 - 7 27. februar 2023 2000 Maribor Branko Vadlja
2821 RIMEX CIKLUS 2023 - 2.turnir 26. februar 2023 6250 Ilirska Bistrica Branko Skrt
2856 1.konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2023 26. februar 2023 9000 Murska Sobota
2716 Šesti hitropotezni turnir ŠD Čaven 2022/23
Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Čaven
24. februar 2023 5270 Ajdovščina David Trebižan
2841 6. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2022/2023 24. februar 2023 1225 Lukovica Franc Poglajen