Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Šentjur
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO ŠENTJUR CESTA MILOŠA ZIDANŠKA 28, 3230 ŠENTJUR 2022 celjska 1953
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Vrankič, mag. Željko Plahuta Darko 031 537 160 pihi.plahuta@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Športni park , Miloša Zidanška 28, Šentjur PO in PE: od 18 dalje 49729497 123 9
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Amon Jan 1666 1611 1606 1633
2 Banko Drago III 1500
3 Banko Simon II 1647
4 Belošević Karolina 1000
5 Bertoncelj Aljaž II 1795
6 Bičevci Marjan 1500
7 Biščan Damjan I 1928
8 Božič Tilen 1517
9 Božič Tadej 1500
10 Brusnjak Sašo MK 2025 2068
11 Cvek Jernej 1526
12 Četina Klemen MK 2171 2133
13 Čmer Strašek Žiga 1500
14 Debenak Nejc 1500
15 Diaci Ciril MK 2037
16 Diaci Marko II 1850
17 Djura Darinka wIV 1500
18 Djura Danijela wIV 1520
19 Drame Saša wI 1857 1856
20 Fendre Jakob 1500
21 Fidler Maj 1000
22 Gaber Luiza w3 1709 1690 1625 1744
23 Gajšek Franc II 1819
24 Gazvoda Gregor 1469
25 Gazvoda Franc MK 1972 1995 1935 1975
26 Geršak Karmen 1500
27 Gračnar David III 1719 1684 1645
28 Hartman Mojca wIV 1602
29 Hartman Blaž III 1635
30 Hvalc Mitja IV 1500
31 Ipšek Matevž 1500
32 Ivanuša Erik III 1799
33 Jager Jan 1000
34 Jazbinšek Vera wI 1804 1816 1742 1779
35 Jazbinšek Sebastijan MK 2193 2148
36 Jereb Tea 1000
37 Jernej Simon II 1968
38 Jernej Andreja wII 1553
39 Jezovšek Nace 1500
40 Jezovšek Žak 1490
41 Kajba Aljaž 1578 1000
42 Kajba Anja 1608
43 Kolar Blaž IV 1563
44 Kolman Bojan 1000
45 Kolman Ivo II 1850
46 Kopinšek Luka 1552
47 Kopinšek Tanja 1603
48 Kopinšek Borut IV 1659
49 Korent Žiga III 1792 1788 1772 1708
50 Korošec Marcel 1000
51 Kovačič Gregor 1046
52 Kovačič Nina 1536
53 Kovačič Maja 1500
54 Kranjc Luka 1000
55 Križmančič Nik 1500
56 Kržalič Iso IV 1566
57 Kubale Valentin 1500
58 Kukovič Jože 1614
59 Kumer Lan 1000
60 Kunej Timon II 1776 1697
61 Kunej Andrej 1611
62 Kvar Žiga IV 1576
63 Kvas Rok 1500
64 Lakner Filip 1520 1000
65 Lavrenčič Urban 1658
66 Leskovšek Zvone II 2001
67 Lorger Jože 1584
68 Lubej Erik 1000
69 Mackovšek Željko II 1847 1878 1906
70 Maček Blaž 1000
71 Majcen Ana 1573 1569 1741
72 Majcen Maja wIV 1624 1639 1837
73 Malič Željko II 1759
74 Malovrh Matej III 1528
75 Markl Manuel 1000
76 Maršnak Aleks 1500
77 Mernik Aleksander 1000
78 Mihevc Mojca wII 1688
79 Nikolič Stanko MK 1821 1738 1768 1899
80 Obreza Rok 1500
81 Ocvirk Jernej IV 1500
82 Ogradi Nika 1000
83 Ogradi Iva 1000
84 Oprešnik Jakob 1500
85 Orličnik Katja 1500
86 Ostrožnik Savo 1000
87 Pahole Samanta wII 1740 1741 1759
88 Pahole Domen 1530
89 Pahole Tjaša w3 1653 1660 1747
90 Pahovec Maj 1000
91 Pavlič Jan 1500
92 Pečnik Rok 1500
93 Pelko Jakob 1500
94 Pelko Aljaž 1500
95 Peternel Jožef I 1897 1948 1916 1942
96 Pišek Andrej III 1804
97 Plahuta Darko MK 1953 2009 2025
98 Podhraški Dejan I 2136 2004
99 Pušnik Florjan 1567
100 Rabuza Nejc 1500
101 Rajković Radiša I 1984 1968 2069 2084
102 Ratajc Matej 1519
103 Robič Andrej 1500
104 Rojc Gal IV 1862
105 Rudolf Andraž 1520
106 Smodiš Katja wIV 1500
107 Smole Matej 1500
108 Srdič Gregor I 1863
109 Širec Alojz 1000
110 Škoberne Jernej 1500
111 Šuhel Kristijan 1500
112 Šumrada Tomaž 1561
113 Švegler Aljaž 1744
114 Švegler Alen 1671
115 Urleb Anže 1598
116 Vrankič Željko MK 1932 1915
117 Zakšek Peter 1647
118 Zalar Tadej 1500
119 Zdolšek Rok IV 1514
120 Zelčič Robert GM 2453 2414 2445 2556
121 Zorič Darko II 1840 1686
122 Žafran Niko 1500
123 Živkovič Vjekoslav IM 2329 2376 2393 2419