Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
291 Evropsko mladinsko prvenstvo 2024 21. avgust 2024 10 Praga
4167 Zagorje ob Savi 7+3 20. avgust 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
293 Evropsko mladinsko pospešeno in hitropotezno prvenstvo 2024 16. avgust 2024 10 Praga
4166 Zagorje ob Savi 10+5 13. avgust 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
4165 Zagorje ob Savi 7+3 06. avgust 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
3721 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 01. avgust 2024 1420 Trbovlje Rado Bajda
296 Svetovno mladinsko pospešeno in hitropotezno prvenstvo U20 2024 01. avgust 2024 10 Taškent
4164 Zagorje ob Savi 7+3 30. julij 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
4163 Zagorje ob Savi 10+5 23. julij 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
4162 Zagorje ob Savi 7+3 16. julij 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
4231 Gurman 2024 - 28 15. julij 2024 2000 Maribor Branko Vadlja
4225 Turnir trojk ob 75-letnici ŠD Piran 13. julij 2024 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
4161 Zagorje ob Savi 10+5 09. julij 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
4230 Gurman 2024 - 27 08. julij 2024 2000 Maribor Branko Vadlja
4142 Konjiški ciklus 2024-5
Konjiški ciklus 2024-3
05. julij 2024 3210 Slovenske Konjice Rastko Lorger
3720 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 04. julij 2024 1420 Trbovlje Rado Bajda
4160 Zagorje ob Savi 7+3 02. julij 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
4224 Serija "Torek vedno ob šestih" - 26 02. julij 2024 6230 Postojna Andrej Žnidarčič
4229 Gurman 2024 - 26 01. julij 2024 2000 Maribor Branko Vadlja
297 Svetovno veteransko ekipno prvenstvo 2024 01. julij 2024 10 Krakov
4222 LENT 2024 30. junij 2024 2000 Maribor Branko Vadlja
4228 Hitropotezni turnir za junij 2024 30. junij 2024 1386 Stari trg pri Ložu Vinko Bavec
4232 5.konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2024 30. junij 2024 9000 Murska Sobota
4205 Državna liga mladincev 2024
Državna mladinska liga 2024
29. junij 2024 9243 Mala Nedelja Narcisa Mihevc Mohr
4206 Državna liga mladink 2024
Državna mladinska liga 2024
29. junij 2024 9243 Mala Nedelja Narcisa Mihevc Mohr
4207 1. mladinska liga 2024
1. mladinska liga 2024
29. junij 2024 9243 Mala Nedelja Narcisa Mihevc Mohr
4093 ILIRSKA BISTRICA OPEN 2024 28. junij 2024 6250 Ilirska Bistrica Branko Skrt
4193 JESENICE, hitropotezni 10min UPOKOJENCI-JUNIJ 27. junij 2024 4270 JESENICE
4217 Domnov ciklus 10+5 - 9. turnir 27. junij 2024 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
4151 Gurman 2024 - 25 26. junij 2024 2000 Maribor Branko Vadlja