Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
841 Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - F8 18. januar 2020 9000 Murska Sobota Dušan Kozic
842 Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - F12 18. januar 2020 9000 Murska Sobota Dušan Kozic
789 POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA DEČKE do 12 LET ZA LETO 2020 18. januar 2020 65 Komenda Franc Poglajen
823 Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2020 - F10 18. januar 2020 4000 Kranj Bojan Arzenšek
824 Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2020 - F12 18. januar 2020 4000 Kranj Bojan Arzenšek
825 Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2020 - F14 18. januar 2020 4000 Kranj Bojan Arzenšek
844 Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - D8-D10 18. januar 2020 9000 Murska Sobota Dušan Kozic
797 POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA FANTE ZA LETO 2020 18. januar 2020 1218 Komenda Franc Poglajen
696 Posamično prvenstvo mladih mariborske regije za leto 2020 v kategorijah U8 do U20 18. januar 2020 2000 Maribor Jernej Buzeti
857 Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - D8-D10 18. januar 2020 9000 Murska Sobota Dušan Kozic
817 3. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020 17. januar 2020 0 Malečnik
816 Pospešeni mesečni turnir JANUAR 2020 17. januar 2020 0 Kočevje
703 Prvak Frama pospešeni 2020 jan 17. januar 2020 2312 Orehova vas Boris Perkovič
801 ŠK Branik-VIP-r.d. Krulič Goran 17. januar 2020 2000 Maribor Miran Zupe
691 5. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020 17. januar 2020 1000 Ljubljana, oš VIČ Franc Poglajen
820 Šentiljski ciklus 2 januar 2020 17. januar 2020 3320 Več namenski prostor Ladislav Lendero
750 Ekipna liga DU ZPPZ Maribor 2020 16. januar 2020 2000 Maribor Branko Vadlja
798 1 . turnir ŠK Primskovo Kranj 2020 16. januar 2020 0 Kranj
877 2. turnir za klubskega prvaka 2020
Hitropotezni turnir za klubskega prvaka 2020
16. januar 2020 9250 Gornja Radgona Jurij Ojsteršek
608 73. LJUBLJANSKA ŠAHOVSKA LIGA ZA LETO 2020 16. januar 2020 1 Gostovanja Franc Poglajen
734 Hitropotezni Železničar 15. januar 2020 1000 Ljubljana
869 II. redni turnir DU MB-Center 15. januar 2020 2000 Maribor
792 Ciklus Griže 2020 1/10 (2 x 10 min) 14. januar 2020 3302 Griže Ladislav Lendero
729 Hitropotezni upokojenski
Hitropotezni upokojenski
14. januar 2020 1000 Ljubljana Rihard Piskar
739 Ciklus ŠK Griže 2020 1/10 (10 min) 14. januar 2020 3302 Griže
746 Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 02 13. januar 2020 6320 Lucija pri Portorožu Andrej Žnidarčič
668 RIMEX CIKLUS 2020 - 1.turnir 12. januar 2020 6250 Ilirska Bistrica Branko Skrt
743 Osnovnošolsko državno prvenstvo 2019/20
Posamično osnovnošolsko državno prvenstvo 2019/2020
12. januar 2020 3260 Kozje Marjan Drobne
745 Pokal občine Moravske Toplice (2. konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2020) 12. januar 2020 9226 Moravske Toplice
744 Srednješolsko državno prvenstvo 2019/20
Posamično srednješolsko državno prvenstvo 2019/2020
11. januar 2020 3260 Kozje Marjan Drobne