Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Prireditve po mesecih
Februar 2023
(naslednja prireditev)
  1. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    1. februar 2023
  2. Sova - hitropotezni 2000 Maribor - Zrkovci
    2. februar 2023
  3. ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 1420 Trbovlje
    2. februar 2023
  4. 5. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2023 0 Malečnik
    3. februar 2023
  5. Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 2/2023 8000 Novo mesto
    3. februar 2023
  6. Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan 4000 Kranj
    3. februar 2023
  7. Konjiški ciklus 2023-1 3210 Slov. Konjice
    3. februar 2023
  8. Mesečni ciklus hitropotezni 5min-FEBRUAR 4270 JESENICE
    3. februar 2023
  9. Območno Sah Invalidi Z 20223 0 Ptuj
    4. februar 2023
  10. 30. posamično državno prvenstvo v standardnem šahu za mlade do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2023 8250 Brežice
    4. - 10. februar 2023
    Festival
  11. Gurman 2023 - 4 2000 Maribor
    6. februar 2023
  12. Šahovski turnir upokojencev februar 2023
    6. februar 2023
  13. Šahovski turnir upokojencev
    6. februar 2023
  14. Ponedeljkov cug v Domnu - 06 6320 Lucija
    6. februar 2023
  15. Post festum v Domnu - 06 6320 Lucija
    6. februar 2023
  16. Zagorje 7+3 1410 Zagorje ob Savi
    7. februar 2023
  17. Šentilj upokojenci
    8. februar 2023
  18. Šentilj upokojenci
    8. februar 2023
  19. ZPPZ DU Mb - upokoj. 2/12 2000 Maribor
    9. februar 2023
  20. Domnov ciklus 10+5/ 3. turnir 6320 Lucija
    9. februar 2023
  21. Prvak Frama 2023-2 2314 Zg. Polskava
    10. februar 2023
  22. POSPEŠENA SERIJA 2/10 ZA POKAL PRVAKA - RADOVLJICA 2023 4240 Radovljica
    10. februar 2023
  23. Hitropotezni upokojenski 4000 Kranj
    11. februar 2023
  24. Nedeljski ciklus Sv. Peter 6333 Sv. Peter /Dragonja
    12. - 5. februar 2023
  25. Gurman 2023 - 5 2000 Maribor
    13. februar 2023
  26. Chess, Jazz & Cheese 2023 6230 Postojna
    14. februar 2023
  27. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    15. februar 2023
  28. Osrednjeslovenska liga mladih 2022/2023 5. turnir 1351 Brezovica pri Lj.
    15. februar 2023
  29. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 04 6320 Lucija
    16. februar 2023 - 25. avgust 2022
  30. Ciklus turnirjev mladih Kranj 4000 Kranj
    17. - 10. februar 2023
  31. Prvak Frama 2023-3 2314 Zg. Polskava
    17. februar 2023
  32. Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 2/2023 8000 Novo mesto
    17. februar 2023
  33. Koroški ciklus februar 2023 2370 Dravograd
    18. februar 2023
  34. Peti pospešeni turnir ŠD Čaven za mlade 2022/23 5270 Ajdovščina
    18. februar 2023
    Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Čaven za mlade 2022/23
  35. Ponedeljkov cug v Domnu - 07 6320 Lucija
    20. februar 2023
  36. Gurman 2023 - 6 2000 Maribor
    20. februar 2023
  37. 2. turnir ciklusa ŠK Stari Mayr Kranj 2023 4000 Kranj
    21. februar 2023
  38. Sova - hitropotezni 2000 Maribor - Zrkovci
    23. februar 2023
  39. Šesti hitropotezni turnir ŠD Čaven 2022/23 5270 Ajdovščina
    24. februar 2023
    Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Čaven
  40. 6. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2022/2023 1225 Lukovica
    24. februar 2023
  41. Državno prvenstvo gluhih v šahu posamezno in ekipno 1000 Ljubljana
    25. februar 2023
    Festival
  42. 1.konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2023 9000 Murska Sobota
    26. februar 2023
  43. RIMEX CIKLUS 2023 - 2.turnir 6250 Ilirska Bistrica
    26. februar 2023
  44. Gurman 2023 - 7 2000 Maribor
    27. februar 2023
  45. 2. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2023 1000 Ljubljana
    28. februar 2023
  46. ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 1420 Trbovlje
    2. marec 2023
  47. Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan 4000 Kranj
    3. - 10. marec 2023
Februar 2023