Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Prireditve po mesecih
Oktober 2022
(nazaj)
  1. RIMEX CIKLUS 2022 - 6.turnir 6250 Ilirska Bistrica
    2. oktober 2022
  2. Ponedeljkov cug v Domnu - 29 6320 Lucija
    3. oktober 2022
  3. Gurman 2022 - 36 2000 Maribor
    3. oktober 2022
  4. Zagorje 7+3 1410 Zagorje ob Savi
    4. oktober 2022
  5. Hitropotezni Železničar 05.10 2022 0 Ljubljana
    5. oktober 2022
  6. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    5. oktober 2022
  7. Mesečni ciklus hitropotezni 5min-OKTOBER 4270 JESENICE
    6. oktober 2022
  8. ZPPZ DU Mb - upokoj., Teden star. občanov 2000 Maribor
    6. oktober 2022
  9. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 18 6320 Lucija
    6. oktober - 18. avgust 2022
  10. ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 1420 Trbovlje
    6. oktober 2022
  11. Prva članska liga zahod 2022 1000 LJUBLJANA
    7. oktober 2022
  12. 1. članska liga zahod 1000 Ljubljana
    7. - 23. oktober 2022
    Festival
  13. Mesečni turnir 2x 10minut Polzela,Oktober 2022 0 Polzela
    9. oktober 2022
  14. 1. Memor. Adolfa Lesakovarja-Pragersko 2331 Pragersko
    9. oktober 2022
  15. Gurman 2022 - 37 2000 Maribor
    10. - 3. oktober 2022
  16. CIKLUS KRANJ 9. TURNIR 4000 Kranj
    10. oktober 2022
    CIKLUS KRANJ 2022
  17. Ponedeljkov cug v Domnu - 30 6320 Lucija
    10. oktober 2022
  18. Zagorje ob Savi 10+5 1410 Zagorje ob Savi
    11. oktober 2022
  19. Hitropotezni Železničar 12.10 2022 0 Ljubljana
    12. oktober 2022
  20. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    12. oktober 2022
  21. Mesečni ciklus POSPEŠENI 15min-OKTOBER 4270 JESENICE
    13. oktober 2022
  22. Konjiški ciklus 2022-9 3210 Slovenske Konjice
    14. oktober 2022
  23. Turnir Denisa Šoštariča 2351 Kamnica
    15. oktober 2022
  24. Prvi pospešeni turnir ŠD Čaven za mlade 2022/23 5270 Ajdovščina
    15. oktober 2022
    Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Čaven za mlade 2022/23
  25. Koroški ciklus oktober 2022 2380 Slovenj Gradec
    15. oktober 2022
  26. Ekipno invalidsko prvenstvo v hitropoteznem šahu 1410 Zagorje ob Savi
    15. oktober 2022
  27. Hitropotezni turnir ob prazniku občine Loška dolina 2022 1386 Stari trg pri Ložu
    16. oktober 2022
  28. Gurman 2022 - 38 2000 Maribor
    17. oktober 2022
  29. Ponedeljkov cug v Domnu - 31 6320 Lucija
    17. oktober 2022
  30. Taborska jesen 2022 - 1 2000 Maribor
    18. oktober 2022
  31. ŠK Zagorje ob Savi 10min 1410 Zagorje ob Savi
    18. oktober 2022
  32. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    19. oktober 2022
  33. Hitropotezni Železničar 19.10 2022 0 Ljubljana
    19. oktober 2022
  34. POKAL KOZJA 6 3260 Kozje
    20. oktober 2022
  35. ZPPZ DU Mb - upokoj. 10/12 2000 Maribor
    20. oktober 2022
  36. Mesečni ciklus hitropotezni 10min-OKTOBER 4270 JESENICE
    20. oktober 2022
  37. ZPPZ DU MB - upok. 10/12 2000 Maribor
    20. oktober 2022
  38. 40. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2022 0 Malečnik
    21. oktober 2022
  39. Ciklus turnirjev mladih Kranj 4000 Kranj
    21. oktober 2022
  40. POSPEŠENI TURNIR ŠD KRKA NOVO MESTO 5/2022 8000 Novo mesto
    21. oktober 2022
  41. Gurman 2022 - 39 2000 Maribor
    24. oktober 2022
  42. Ponedeljkov cug v Domnu - 32 6320 Lucija
    24. oktober 2022
  43. ŠK Zagorje ob Savi 5+2 1410 Zagorje ob Savi
    25. oktober 2022
  44. CIKLUS KRANJ 10. TURNIR 4000 Kranj
    25. oktober 2022
    CIKLUS KRANJ 2022
  45. 5. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2022 1000 Ljubljana
    25. oktober 2022
  46. Odprto kadetsko prvenstvo Spodnjega Podravja 1. turnir 2250 Ptuj
    26. oktober 2022
  47. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    26. oktober 2022
  48. Hitropotezni Železničar 26.10 2022 0 Ljubljana
    26. oktober 2022
  49. Open kadetsko Sp. Podravje 2022/23-U9-1/10 2250 Ptuj
    26. oktober 2022
  50. Open kadetsko Sp. Podravje 2022/23-U12-1/10 2250 Ptuj
    26. oktober 2022
  51. Open kadetsko Sp. Podravje 2022/23-U15-1/10 2250 Ptuj
    26. oktober 2022
  52. Osrednjeslovenska liga mladih 2022/2023 1. turnir 1351 Brezovica pri Lj.
    26. oktober - 2. februar 2022
  53. Mesečni ciklus hitropotezni 10min,UPOKOJENCI-OKTOBER 4270 JESENICE
    27. oktober 2022
  54. Osnovnošolski ciklus - 1. turnir (Šmarje - Sap) 1293 Šmarje - Sap
    27. oktober 2022
    Osnovnošolski ciklus
  55. Drugi hitropotezni turnir ŠD Čaven 5270 Ajdovščina
    28. oktober 2022
    Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Čaven
  56. 2. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2022/2023 1000 Ljubljana, oš VIČ
    28. oktober 2022
  57. Hitropotezni turnir za oktober 2022 1386 Stari trg pri Ložu
    30. oktober 2022
  58. Ponedeljkov cug v Domnu - 33 6320 Lucija
    31. oktober 2022
Oktober 2022