Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Prireditve po mesecih
December 2022
(nazaj)
  1. Mesečni ciklus hitropotezni 5min-DECEMBER 4270 JESENICE
    1. december 2022
  2. Slovenija šahira ŠK Rudar Trbovlje 1420 Trbovlje
    1. december 2022
  3. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 22 6320 Lucija
    1. december - 17. november 2022
  4. 10. Turnir Univerz. knjižnice Mb 2000 Maribor
    1. december 2022
  5. Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan 4000 Kranj
    2. december 2022
  6. Konjiški ciklus 2022-11 3210 Slov. Konjice
    2. december 2022
  7. Memorialni turnir Franca Virtiča st. 2000 Maribor
    2. december 2022
  8. 46. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2022 0 Malečnik
    2. december 2022
  9. 10. turnir Univerz. knjižnice Mb 2000 Maribor
    2. december 2022
  10. Slovenija šahira - Kvalifikacije Obala 6320 Lucija
    3. december 2022
  11. MIKLAVŽEV TURNIR 1218 Komenda
    3. december 2022
  12. Koroški ciklus december 2022 2370 Dravograd
    3. december 2022
  13. Ciklus Polzela decembere 2022 0 Polzela
    4. december 2022
  14. Invalidska liga mesta Ljubljana - posamičmo 1000 Ljubljana, Bežigrad
    5. december 2022
  15. Ponedeljkov cug v Domnu - 38 6320 Lucija
    5. december - 28. november 2022
  16. CIKLUS KRANJ 13. TURNIR 4000 Kranj
    5. december 2022
    CIKLUS KRANJ 2022
  17. Post festum v Domnu - 41 6320 Lucija
    5. december 2022
  18. Slovenija šahira Slovenj Gradec 2380 Slovenj Gradec
    6. december 2022
  19. Gurman 2022 - 44 2000 Maribor
    6. december 2022
  20. ŠK Zagorje ob Savi 7+3 1410 Zagorje ob Savi
    6. december 2022
  21. Posamično srednješolsko prvenstvo Ljubljane 2022 1000 Ljubljana
    7. december 2022
  22. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    7. december 2022
  23. Hitropotezni Železničar 07.12 2022 0 Ljubljana
    7. december 2022
  24. ZPPZ DU Mb - upokoj. 12/12 2000 Maribor
    8. december 2022
  25. Mesečni ciklus POSPEŠENI 15min-DECEMBER 4270 JESENICE
    8. december 2022
  26. Ciklus turnirjev mladih Kranj 4205 Preddvor
    9. december 2022
  27. III. ČLANSKA LIGA ZAHOD ZA LETO 2022 1218 Komenda
    9. december 2022
  28. Slovenija šahira 2022 - Kvalifikacije Murska Sobota 9000 Murska Sobota
    9. december 2022
  29. Slovenija šahira 2022 - Fram 2313 Fram
    9. december 2022
  30. III. članska liga zahod 1218 Komenda
    9. - 11. december 2022
    Festival
  31. Slovenija šahira - kvalifikacije Celje 3000 Celje
    10. december 2022
  32. 19. šahovski turnir PVDS – SE 1000 Ljubljana
    10. december 2022
  33. Slovenija Šahira 2022 - Krško 8270 Krško
    10. december 2022
  34. Tretji pospešeni turnir ŠD Čaven za mlade 2022/23 5270 Ajdovščina
    10. december 2022
    Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Čaven za mlade 2022/23
  35. SLOVENIJA ŠAHIRA - CIKLUS KRANJ 14. TURNIR 4000 Kranj
    13. december 2022
    CIKLUS KRANJ 2022
  36. ŠK Zagorje ob Savi 10+5 1410 Zagorje ob Savi
    13. december 2022
  37. Taborska jesen 2022 - 5 ODPOVED 2000 Maribor
    13. december 2022
  38. PRESTAVLJENO-Open kadetsko Sp. Podravje 2022/23-U12-3/10 2250 Ptuj
    14. december 2022
  39. PRESTAVLJENO-Open kadetsko Sp. Podravje 2022/23-U9-3/10 2250 Ptuj
    14. december 2022
  40. PRESTAVLJENO-Open kadetsko Sp. Podravje 2022/23-U15-3/10 2250 Ptuj
    14. december 2022
  41. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    14. december 2022
  42. Hitropotezni Železničar 14.12 2022 0 Ljubljana
    14. december 2022
  43. Mesečni ciklus hitropotezni 10min-DECEMBER 4270 JESENICE
    15. december 2022
  44. Četrti hitropotezni turnir ŠD Čaven 5270 Ajdovščina
    16. december 2022
    Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Čaven
  45. 16. LINHARTOV TURNIR - RADOVLJICA 4250 Radovljica
    16. december 2022
  46. Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 14/2022 8000 Novo mesto
    16. december 2022
  47. 16. LINHARTOV TURNIR - RADOVLJICA 0 Radovljica
    16. december 2022
  48. OSNOVNOŠOLSKO PRVENSTVO GORENJSKE ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023 - F15 4205 Preddvor
    17. - 7. december 2022
  49. OSNOVNOŠOLSKO PRVENSTVO GORENJSKE ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023 - D15 4205 Preddvor
    17. december 2022
  50. OSNOVNOŠOLSKO PRVENSTVO GORENJSKE ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023 - F12 4205 Preddvor
    17. december 2022
  51. OSNOVNOŠOLSKO PRVENSTVO GORENJSKE ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023 - D12 4205 Preddvor
    17. december 2022
  52. OSNOVNOŠOLSKO PRVENSTVO GORENJSKE ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023 - F09 4205 Preddvor
    17. december 2022
  53. OSNOVNOŠOLSKO PRVENSTVO GORENJSKE ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023 - D09 4205 Preddvor
    17. december 2022
  54. Serija "Super Domen" - 4. turnir 6320 Lucija
    17. december 2022
  55. Obalne kvalifikacije OŠ 6000 Koper
    17. december 2022
  56. RIMEX CIKLUS 2022 - zaključni turnir turnir 6250 Ilirska Bistrica
    18. december 2022
  57. Hitro potezni turnir za december 2022 1386 Stari trg pri Ložu
    18. december 2022
  58. Gurman 2022 - 45 2000 Maribor
    19. - 12. december 2022
  59. Ponedeljkov cug v Domnu - 40 6320 Lucija
    19. - 12. december 2022
  60. Zaključni turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2022 1000 Ljubljana
    20. december 2022
  61. Zasavski novoletni turnir (Zasavsko prvenstvo v pospešenem šahu) 1410 Zagorje ob Savi
    20. december 2022
  62. Osrednjeslovenska liga mladih 2022/2023 3. turnir 1351 Brezovica pri Lj.
    21. december 2022
  63. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    21. december 2022
  64. Hitropotezni Železničar 21.2 2022 0 Ljubljana
    21. december 2022
  65. Domnov ciklus 10+5/ 20. turnir 6320 Lucija
    22. december - 26. maj 2022
  66. Mesečni ciklus hitropotezni 10minUPOKOJENCI-DECEMBER 4270 JESENICE
    22. december 2022
  67. 4. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2022/2023 1000 Ljubljana, oš VIČ
    23. december 2022
  68. 5. memorial Dušana Rusjana in 2. memorial Flavija Nardina 5250 Solkan
    23. december 2022
  69. Slovenija šahira 2022 1000 Ljubljana
    24. december 2022
    Festival
  70. Božično-novoletni šahovski turnir-Borovnica 2022 1353 Borovnica
    26. december 2022
  71. Božični turnir A Ptuj 2250 Ptuj
    26. december 2022
  72. Božični turnir B Ptuj 2250 Ptuj
    26. december 2022
  73. BOŽIČNO - NOVOLETNI TURNIR NAJMLAJŠIH 1218 Komenda
    27. december 2022
  74. JUBILEJNI 60. TRADICIONALNI NOVOLETNI TURNIR KRANJA 4000 Kranj
    27. december 2022
  75. GT - Novoletni 2000 Maribor
    27. december 2022
  76. JUBILEJNI 60. TRADICIONALNI NOVOLETNI TURNIR KRANJA 4000 Kranj
    27. december 2022
  77. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    28. december 2022
  78. Hitro potezni Železničar 28.12 2022 0 Ljubljana
    28. december 2022
  79. POKAL KOZJA 8 3260 Kozje
    29. december 2022
  80. NOVOLETNI TURNIR V DOMNU 6320 Lucija
    29. december 2022
  81. BOŽIČNO - NOVOLETNI TURNIR MLADIH 1218 Komenda
    29. december 2022
  82. Pobožični turnir v Domnu 6320 Lucija
    29. december 2022
  83. KLUBSKI BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR 2022 1218 Komenda
    30. december 2022
  84. Novoletni turnir ŠD Fram 2023 2313 Fram
    30. december 2022
December 2022