Poziv k plačilu zapadlih obveznosti

Upravni odbor je na svojem zasedanju, dne 6. 6. 2024 pozval vse šahovske klube oz. društva ter posameznike/-ce, da pravočasno poravnajo vse finančne obveznosti.

Sklep UO6R.6.5.: UO poziva vse šahovske klube oz. društva ter posameznike/-ce, ki imajo neporavnane finančne obveznosti do ŠZS iz prejšnjih let (računi izdani do 31. 12. 2023), da poravnajo vse svoje obveznosti do 30. 6. 2024. Neplačniki bodo začasno suspendirani in ne bodo mogli nastopiti na posamičnih ali ekipnih državnih prvenstvih ter šahovskih ligah do poravnave vseh finančnih obveznosti.

Upravni odbor prav tako poziva vse klube oz. društva, da pravočasno poravnajo vse finančne obveznosti za tekoče leto.