Vabilo na 49. redni občni zbor

Na podlagi 20. in 28. člena Statuta ŠZS in sklepa UO5R.3.1. iz 5. redne seje Upravnega odbora z dne 27. 2. 2024, predsednik ŠZS sklicuje 49. redni volilni občni zbor Šahovske zveze Slovenije, ki bo v soboto, 23. marca 2024 s pričetkom ob 10:00 v prostorih Šahovske zveze Slovenije, na Bravničarjevi 13, 1000 Ljubljana.

Predlog dnevnega reda:
1. Otvoritev občnega zbora in izvolitev organov zbora (delovnega predsedstva, verifikacijske komisije, zapisnikarja, overitelje zapisnika)
2. Poročilo Upravnega odbora in delovnih teles o delovanju ŠZS
3. Finančno poročilo ŠZS za leto 2023
4. Poročilo Nadzornega odbora
5. Finančni načrt ŠZS za leto 2024
6. Pobude in predlogi klubov
8. Podelitev priznanj
9. Zaključek občnega zbora

Vsak klub (društvo) ima na občnem zboru po 1 (enega) delegata, ki mora biti član ali predsednik kluba, ki ga zastopa. Ime delegata sporočite do 20. marca 2024 na Šahovsko zvezo Slovenije, Bravničarjeva 13, 1000 Ljubljana, e-mail: info@sah-zveza.si ali preko spletnega obrazca. Člani občnega zbora prisotnost na seji potrdijo z veljavnim pooblastilom odgovorne osebe društva ter podpisom na listi prisotnih. Član občnega zbora ima lahko samo eno pooblastilo društva katerega zastopa.

Predsednik ŠZS
Dušan Mes