Vabilo k sodelovanju v anketi o prihodnji izvedbi Državne ženske lige v šahu

Spoštovani predstavniki in predstavnice šahovskih klubov,

Šahovska zveza Slovenije se zaveda pomena nenehnega razvoja in prilagajanja državnih tekmovanj željam in potrebam naše šahovske skupnosti. V luči tega želimo z vašo pomočjo raziskati možne načine za izvedbo Državne ženske lige (DŽL) v prihodnje.
Z namenom zbiranja mnenj in predlogov smo pripravili anketo, ki se osredotoča na tri predloge morebitnih sprememb v strukturi in organizaciji DŽL:

• Zmanjšanje števila ekip iz trenutnih 8 na 6,
  • Zmanjšanje števila igralk v ekipi iz 3 na 2,
  • Priključitev obvezne ženske igralke v Državni članski ligi (v odprti kategoriji).

Vabimo vas, da izpolnite ANKETO in s tem prispevate k oblikovanju prihodnosti ženskega šaha v Sloveniji. Povezava do ankete: https://forms.gle/iZkDh7Lxkyk4bAWEA

Za izpolnitev ankete boste potrebovali približno 2 minuti. Zbiranje odgovorov bo potekalo do 15. februarja, rezultati pa bodo uporabljeni izključno v analitične namene.