Soglasje k uporabi piškotkov.
Soglašam Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Šahistke TAJFUN ŠK Ljubljana evropske prvakinje

V Vrnjački Banji se je zaključil Evropski klubski pokal z velikim uspehom slovenskih ekip. Pri ženskah je naslov osvojil Tajfun - ŠK Ljubljana v sestavi: Nana Dzagnidze, Zhu Jiner, Olga Badelka, Laura Unuk in Zala Urh, ki so v sedmih krogih zbrale 12 meč točk. V zadnjem krogu so premagale prve nosilke iz Monte Carla.

V odprti konkurenci so njihovi klubski kolegi zasedli visoko 5. mesto, po tem ko so v zadnjem krogu remizirali z ekipo Sentimento Ajka BSK. Dosežek ljubljanske ekipe v sestavi velemojstrov Predke, Brkić, Šarić, Bjerre, Šebenik, Yakubboev, Márkus in Ter-Sahakyan se bo prav tako zabeležil v zgodovino, saj gre izjemno uvrstitev na enem najkakovostnejših ekipnih tekmovanj, na katerem je nastopilo več kot 80 ekip.

Čestitke TAJFUN - ŠK Ljubljana ob zmagi na 28. Evropskem ženskem šahovskem prvenstvu!