Svetovno prvenstvo za mlade v hitrih disciplinah U14-U18 - Prijave

Svetovno mladinsko prvenstvo v pospešenem in hitropoteznem šahu za kategorije U14, U16 in U18 bo letos potekalo v Sloveniji pod okriljem Šahovske zveze Slovenije. Zdaj že tradicionalna mednarodna šahovska destinacija Terme Čatež bo gostila mlade šahiste od 13. decembra (dan prihoda) do 17. decembra (dan odhoda).

Ob tej priložnosti vabimo klube, trenerje, mentorje, predvsem pa starše po vsej Sloveniji, da svoje mlade šahistke in šahiste spodbudite, da se udeležijo Svetovnega prvenstva.

Prijave zbiramo do 31. oktobra 2024. Za vse prijave, ki prispejo po preteku prijavnega roka si organizator pridržuje pravico zavrnitve prijave oz. zaračunati višjo prijavnino.

PRIJAVNI OBRAZEC:
Prijava na Svetovno mladinsko prvenstvo v pospešenem in hitropoteznem šahu 2024 Terme Čatež, 13. - 17. December 2024

Rezervacije za bivanje v uradnih namestitvah potekajo izključno preko ŠZS.
V kolikor boste bivali v uradnih namestitvah izpolnitev naslednji OBRAZEC - NAMESTITVE. Slednji obrazec izpolnite tako za igralce kot za spremljevalce.
Cenik uradnih namestitev si lahko ogledate v RAZPISU.

Strošek prijavnine organizatorju znaša 120 EUR. Strošek prijavnine FIDE znaša 70 EUR.

Uradna stran Svetovnega prvenstva