Vabilo na volilni občni zbor

Spoštovani!

Vabimo vas na 48. redni volilni občni zbor ŠZS, ki bo v soboto, 25. marca 2023, s pričetkom ob 10.00 v prostorih Gospodarskega razstavišča (dvorana Urška - 1. nadstropje), Dunajska c. 18, Ljubljana.

Vsak klub ima lahko na občnem zboru enega delegata. Ime delegata sporočite do 20. marca 2023 preko SPLETNEGA OBRAZCA ali na elektronski naslov: info@sah-zveza.si. Za vse pravočasno prijavljene delegate bomo pripravili natisnjeno gradivo.

- Vabilo
- Gradivo 48. občnega zbora
- Delegatska poverilnica
- Spletna stran Občnega zbora

Občni zbor bo izvolil organe za naslednji mandat. Predlog kandidatov in pripadajoči program si lahko ogledate na naslednjih povezavah:
- Predlog kandidatov za organe ŠZS za prihodnji mandat
- Program kandidata Dušana Mesa za predsednika ŠZS

Objavljamo prikaz vhoda v dvorano Urška na Gospodarskem razstavišču, ki bo odprt za udeležence OZ.