Razpisi regijskih kvalifikacij

Šahovska zveza Slovenije v sodelovanju s klubi in društvi iz posameznih regij razpisuje regijska prvenstva mladih v pospešenem šahu, ki so hkrati kvalifikacija za mladinska državna prvenstva v standardnem šahu. Vsa regijska prvenstva v dvanajstih regijah Celje, Dolenjska, Gorenjska, Koroška, Ljubljana, Maribor, Notranjska, Obala, Pomurje, Posavje, Primorska in Zasavje se morajo izvesti najkasneje v soboto, 21.01.2023.

Na 30. državnem prvenstvu mladih v standardnem šahu, ki bo od 04.02. do 10.02.2023 v Termah Čatež, so vsa prvenstva odprta za igralce in igralke, ki nastopijo na svojem regijskem prvenstvu oziroma že imajo FIDE rating za standardni šah.

Razpise regijskih kvalifikacij za nastop na državnem mladinskem prvenstvu najdete na naslednji spletni strani: https://www.sah-zveza.si/prireditve/festival/212