Odprti turnir Slovenskih Konjic v pospešenem šahu

V petek, 19.8. bo v ** prostorih Šahovskega društva na Slomškovi 1, 3210 Slov. Konjice ob 18.00** odprti turnir Slovenskih Konjic v pospešenem šahu. Vabljeni šahisti vseh starosti. Igralni tempo je 10/5, 7 kol. Turnir bo FIDE ratingiran. Nagrade: pokal najboljši posameznik absolutno, najboljši do 12. leta, najboljši do 15 leta, najboljša ženska in druge praktične nagrade za prvih deset v absolutni kategoriji. Pristopnina 3 Eur. Več na FB Šah Slovenske Konjice, turnir je prijavljen tudi na spletu Šahovske Zveze Slovenije. Prijave na sah.konjice@gmail.com ali na 030 332 438 ali 041 731 825.