Razpisi šolskih šahovskih prvenstev

Objavljeni so razpisi šolskih šahovskih državnih prvenstev, ki bodo letos potekala preko spletne aplikacije Lichess. Organizator prvenstev je Osnovna šola Šmarje - Sap skupaj s ŠK En Passant in Tajfun ŠK Ljubljana pod okriljem Šahovske zveze Slovenije. Ekipno OŠ DP bo potekalo v živo, organizatorja bosta Osnovna šola Ljudski vrt in ŠD Ptuj, pod okriljem Zavoda za šport RS Planica in Šahovske zveze Slovenije.

Uradna stran srednješolskih DP 2022
Razpis posamičnega DP SŠ za dijake in dijakinje - sobota, 12. marec

Razpis ekipnega DP SŠ za dijake in dijakinje - sobota, 12. marec

Uradna stran (neuradnega) OŠ DP za učence do 9 let
Razpis posamičnega in ekipnega DP OŠ za učence in učenke do 9 let - nedelja, 13. marec

Uradna stran osnovnošolskega posamičnega DP 2022
Razpis posamičnega DP OŠ za učence in učenke do 12 in 15 let - nedelja, 20. marec

Informacije iz področnih tekmovanj najdete na naslednji strani:

Uradna stran osnovnošolskega ekipnega DP 2022
- sobota, 9. april - SPREMEMBA: Ekipno OŠ DP bo potekalo v živo na Ptuju!
NOV RAZPIS