Sodniški licenčni seminar

Termin prvega letošnjega seminarja za potrditev sodniške licence je četrtek, 24. februar 2022 ob 19:00 preko spletne aplikacije ZOOM. Seminar bo razdeljen na 2 dela, prvi bo obsegal cca 75 minut in zajema pogovor in predstavitev, drugi del pa bo spletno reševanje licenčnega testa (največ 1 uro za oddajo, google obrazec).

Za pristop na seminar je potrebno imeti vplačano sodniško članarino za leto 2022, ki znaša 15 evrov za vsako leto in kotizacijo za licenčni seminar - 10 evrov.
Licenca bo ob plačani članarini za leto 2023 veljavna do konca leta 2023.

Ustrezen znesek (skupni ali samo članarina) se poravna na račun Šahovske zveze Slovenije, Bravničarjeva 13, 1000 Ljubljana; IBAN: SI56 19100-0010000463, referenca: SI00 9916-SLO_ID (SLO_ID pa pridete z iskanjem med igralci na sah-zvez.si). Za pomoč se obrnite na e-mail naslov na bojan.arzensek@gmail.com.

Prosimo, da se na seminar prijavite na e-mail: bojan.arzensek@gmail.com do vključno en dan pred seminarjem do 20:00.

Mednarodnim sodnikom (IA), sodnikom FIDE (FA) se licenca prizna s plačilom sodniške članarine. Drugih možnosti po sodniškem pravilniku sprejetem v letu 2019 ni.