Tekmovalni koledar 2022

Tekmovalna komisija ŠZS je po prejetih ponudbah za organizacijo državnih prvenstev za leto 2022 določila lokacije in organizatorje posameznih prvenstev.

Celoten koledar državnih prvenstev si lahko ogledate na naslednji povezavi:
TEKMOVALNI KOLEDAR 2022

Mladinsko in člansko DP:
Za izvedbo mladinskega DP je določen tudi rezervni termin za izvedbo mladinskega DP: 25. junij – 2. julij 2022. Končna odločitev o terminu se bo sprejela zadnji teden v januarju na podlagi okoliščin v zvezi z epidemiološko sliko.
V tem primeru se tudi člansko DP prestavi za en dan na naslednji termin: 3. julij – 10. julij 2022.

Šolska DP:
Organizator in način izvedbe šolskih DP bosta objavljena še ta mesec.
Termin za izvedbo Posamičnega državnega OŠ prvenstva F/D do 12 let in F/D do 15 let in Posamičnega državnega SŠ prvenstva F/D do 19 let ter rok za izvedbo področnih kvalifikacij za posamično DP OŠ bodo prav tako objavljeni ta mesec.