Začasni seznam kategoriziranih športnikov

Obveščamo vas, da je na spletni strani Olimpijskega komiteja Slovenije, pod Športniki/registracija in kategorizacija http://www.olympic.si/sportniki/registracija-in-kategorizacija objavljen začasni seznam kategoriziranih športnikov, z veljavo 1. 2. 2020.

Najkasneje do četrtka, 20. 2. 2020, lahko na info@sah-zveza.si posredujete pripombe na objavljeni seznam kategoriziranih športnikov. Opombe poslane po tem datumu, se ne bodo upoštevale.

OKS-ZŠZ prehaja na nov informacijski sistem, pri čemer je prišlo do vsebinskih težav, zaradi česar se je datum objave nekoliko zamaknil. Zaradi migracije podatkov vas tokrat še posebej prosimo, da ste pri pregledu podatkov pozorni predvsem na pravilnost:
- navedb športnih društev (veljavne licence),
- letnic rojstva,
- zapisov imen in priimkov (č/ć),
- drugih vsebinskih zadev.