Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Tajfun Challenge Ljubljana Chess Festival 2020 - rezultati

Ob Dnevu samostojnosti in enotnosti je potekalo spletno tekmovanje v pospešenem tempu z udeležbo večine najboljših slovenskih šahistk in šahistov. Ženski turnir je prepričljivo osvojila Laura Unuk, ki je zbrala 8,5 točk. Druga je bila Zala Urh s 6,5 točkami, tretje mesto je pripadlo Jani Krivec s 5,5, točkami. Na moškem turnirju je zmagal Jure Borišek z 8 točkami pred Luko Leničem, ki je dosegel 6,5 točk in Borisom Markojo 5,5 točk.

V točkovanju ekip sta bila najuspešnejša Ivana Hreščak in Jure Borišek s 180 točkami, na 2. mesto sta se uvrstila Zala Urh in Boris Markoja, ki sta zbrala 170 točk, 3. mesto pa sta si priborila Špela Kolarič in Luka Lenič s 150 točkami.

Več na TURNIRSKI strani: Tajfun Challenge Ljubljana Chess Festival 2020.