Predsednik ŠZS na skupščinah krovnih organizacij

V mesecu decembru so na krovnih organizacijah, katerih članica je Šahovska zveza Slovenije, potekale letne seje generalnih skupščin. Vse so bile izvedene preko spleta, udeležil se jih je delegat, predsednik ŠZS dr. Milan Brglez.
V soboto, 6. decembra 2020 je potekala generalna skupščina FIDE. Na seji je bilo sprejetih več pomembnih odločitev, povezanih s statutom, finančnimi predpisi in pravili, povezanimi s spletnimi tekmovanji itd.
V sredo, 16. 12. 2020 je preko spleta zasedala skupščina OKS-ZŠZ, v soboto, 18. 12. 2020 pa je predsednik ŠZS prisostvoval na redni seji generalne skupščine Evropske šahovske zveze.