Ekipna tekmovalna licenca

Z letom 2019 uvajamo ekipne tekmovalne licence, ki veljajo za 1., 2., in 3. člansko ligo vzhod/zahod, 1. žensko ligo, 1. mladinsko ligo in Pokal ŠZS.

Znesek ekipne tekmovalne licence je odvisen od števila šahovnic (št. igralcev v ekipi):

• 6 šahovnic --> 60 EUR;
  • 4 šahovnice --> 40 EUR;
  • 3 šahovnice --> 30 EUR;
  • 2 šahovnici --> 20 EUR;

Ena ekipna licenca velja tudi za vse rezerve v posamezni ekipi. Če imajo vsi člani ekipe individualne tekmovalne licence, ne potrebujejo ekipne.

Na ta način je klubom omogočeno večje število tekmovalnih licenc po nižji ceni.

Ekipne tekmovane licence lahko naročijo klubi preko novega portala ŠZS skladno z objavljenimi navodili. Letos je možno licence urediti tudi po e-mail naslovu info@sah-zveza.si, kamor vpišete imena vseh igralk in igralcev za katere želite ekipno licenco.