Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Gornja Radgona
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO GORNJA RADGONA Trg svobode 12, 9250 Gornja Radgona 2009 pomurska 1948
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Ojsteršek Jurij Husar Matjaž - odvetnik.husar@gmail.com www.facebook.com/pages/sahovsko-drustvo-gornja-radgona/1539672309606594
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Osnovna šola Gornja Radgona četrtek 18-23 47556820 91 21
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Babič Borut 1500
2 Bajkovič Radovan 1759
3 Belec Alan 1608
4 Borko Zora 1516
5 Borkovič Stanko II 1521
6 Breznik Mihael IV 1517
7 Brumec Bojan III 1589
8 Bukošek Anton II 1765 1678
9 Celcar Taraja 1000
10 Dani Kristijan IV 1691
11 Diermair Andreas 1542
12 Dimec Jana wII 1658 1760
13 Drofenik Branko II 1894
14 Dvanajšček Dare IV 1736 1712
15 Gorenčič Tone II 1850
16 Gorjak Vid None
17 Horvat Franc 1500
18 Hovnik Husar Miša wIV 1492
19 Hovnik Husar Maša 1490 1543
20 Husar Matjaž III 1785 1765 1799 1814
21 Irgolič Janko 1000
22 Iskra Bojan 1500
23 Jakovljevič Dušan II 1850
24 Jelen Smolko Martina 1500
25 Jenuš Marko III 1749
26 Jocič Momčilo II 1738
27 Kaučič Enej 1500
28 Kavčič Alenka w3 1666
29 Kebler Andreja wII 1678
30 Kolbl Jasmina 1000
31 Koračin Alojz II 1819 1759 1739
32 Koren Matjaž 1500
33 Kos Nenad III 1669
34 Kosi Robert IV 1822 1789
35 Kukovec Tadej 1509 1523
36 Kupčič Tilen 1512
37 Lindner Mihael MK 2012 1973 2079 2103
38 Lupscha Filip 1000
39 Manič Matic 1597 1000
40 Manič Branko II 1000
41 Mastinšek Marko II 1881 1812 1861 1930
42 Mikolčič Niko 1582
43 Mlinarič Belak Žan 1566
44 Mlinarič Belak Jan 1500
45 Mueller Renato 1500
46 Nerat Brigita wMK 1738 1784 1902
47 Nerat Ivan I 1979 2044
48 Nerat Grega III 1897
49 Ojsteršek Jurij II 1755 1747 1757 1855
50 Petek Stanislav 1576
51 Pišek Ladislav 1500
52 Potočnik Mitja I 1863 1841 1883 1966
53 Puntigam Silvester I 1995 2052 1960 2066
54 Rantaša Miha 1513 1450 1000
55 Rantaša Matjaž 1592
56 Rantaša Jože 1000
57 Rojko Mojca 1536
58 Roškar Zdenko II 1850
59 Rozmarič Lan 1000
60 Rozmarič Nal 1000
61 Rožman Janko II 1850
62 Ružič Evgen MK 2019 1984 1841
63 Schreiner Peter 1000
64 Skasa Albin II 1855 1912
65 Skuhala Luka MK 2145 2276 2143 2335
66 Slana Božo II 1851
67 Slana Hana IV 1551
68 Sretenovič Miroslav 1500
69 Sretenovič Alen 1500
70 Stanek Jakob 1500
71 Stojanovič Zdravko II 1816
72 Šegovič Goran 2279 2230 2309 2424
73 Šikar Ota 1000
74 Šinko Drago II 1570
75 Škrlec Mateja w3 1500
76 Štelcer Marjan II 1859
77 Šterman Andrej 1502
78 Štrakl Gašper 1437
79 Štuhec David 1433 1440 1000
80 Vesel Boštjan 1523
81 Vogrin Niki 1000
82 Vogrinec Sašo 1500
83 Vohl Gregor I 1912 1945 1996
84 Vukan Lana 1500
85 Vuković Pia 1500
86 Zadravec Matija 2273 2216 2242 1000
87 Zagorc Dušan 1500
88 Zver Franjo II 1803 1839
89 Žerdin Marko 1500
90 Žinkovič Mitja 1500
91 Žnidarič Franc II 1846