Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Zagorje ob Savi
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB ZAGORJE OB SAVI ULICA TALCEV 1, PP 7, 1410 ZAGORJE OB SAVI 2078 zasavska 1967
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Grujič Predrag Grujič Predrag 041 566 058 grujic@siol.net /
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
DU Zagorje, Ul.talcev 1, Zagorje PO,TO,SR,PE 17-22 99771047 203 59
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Adžikić Sara 1500
2 Agovič Albin 1500
3 Alauf Danaja 1500
4 Alauf Ronja 1000
5 Anžur Sašo II 1836
6 Anžur Domen II 1688
7 Anžur Renata wII 1593
8 Arnšek Jože 1000
9 Avsenik Marko III 1741
10 Babič Nejc 1000
11 Bajda Nika 1000
12 Bajda Marko III 1700
13 Bajda Lovro 1000
14 Bajda Albin II 1723 1795
15 Bajda Lovro 1000
16 Bajda Lovro 1000
17 Bajda Lovro 1000
18 Bajda Lovro 1000
19 Bajde Lovro 1000
20 Bajrektarević Sara 1000
21 Bajrič Besim 1535 1000
22 Baloh Boštjan IV 1651
23 Bantan Tija 1000
24 Bantan Žan 1000
25 Bantan Žan 1507
26 Bantan Anže 1000
27 Baš Matic 1500 1477
28 Baš Tilen III 1651
29 Bender Ivan FM 2185 2062 2208 2259
30 Benko Boštjan MK 1866 1983 1930 2041
31 Berložnik Adolf I 1741
32 Bregar Leopold 1500
33 Bregar Ana 1000
34 Brinovec Alojz 1000
35 Brodnik Nuša 1000
36 Brvar Manja 1000
37 Brvar Anže III 1761 1770 1781
38 Bučar Diana 1500
39 Bučevec Ivan III 1700
40 Buljubašić Ela 1500
41 Buljubašić Berin 1000
42 Buzina Lara 1500
43 Centrih Timej 1500
44 Cvitič Tomaž 1517
45 Delić Ajla 1467
46 Djurič Lazar 1000
47 Drnovšek Andraž 1500
48 Drobne Maja wIV 1607
49 Drolc Rožle 1000
50 Džombić Selina 1500
51 Filkovič Mark 1000
52 Flere Bernard IV 1600
53 Florindo Mateja w3 1587
54 Forte Jože IV 1500
55 Fras Mihael Gal 1000
56 Fras Luna 1000
57 Gale Urh 1000
58 Garantini Metod III 1700
59 Glavaš Marija 1500
60 Golub Nikolina 1000
61 Grašinar Anaj 1000
62 Grčar Janez III 1600 1851 1797 1855
63 Gričar Ivan 1895 1000
64 Gromilić Irma 1500
65 Grujić Tatjana None
66 Grujič Predrag III 1864 1837 1898
67 Guček Nejc 1000
68 Guna Jurij 1000
69 Hadžić Maj 1000
70 Hadžič Monika 1500
71 Hoti Hana 1000
72 Hribar Žan 1824 1759 1525
73 Hribar Matjaž IV 1537
74 Hribar Neja 1000
75 Hribar Jožef 1500
76 Hribar Jože 1505
77 Hribar Franci III 1700
78 Hribovšek Janko MK 2164
79 Hrvačič Pavle FM 2201 2242 2224 2166
80 Iglič Žiga IV 1801
81 Ihanec Neva 1500
82 Jasenčić Emanuel 1000
83 Jazbinšek Marcel 1000
84 Jereb Patrik 1000
85 Jerič Pavle II 1731
86 Jerman Karin 1500
87 Jerman Blaž 1500
88 Jurič Marko I 1865 1951 1796 1902
89 Jurjec Matic 1460 1082
90 Juvan Rado 1000
91 Kaučič Klemen 1453
92 Kaučič Tjaša 1000
93 Kavšek Hana 1000
94 Klemen Jasmina w3 1500
95 Klinc Urban 1500
96 Kmet Klemen 1500
97 Kolar Srečko FM 2135 2156
98 Kolar Rok 1000
99 Korimšek Kaja 1000
100 Kosmač Jernej 1000
101 Kosmač Lovro 1404 1531
102 Kosmač Zarja None
103 Kostanjevec Tamara 1000
104 Kostanjevec Monika 1000
105 Koščič Vinko II 1831
106 Kovačič Rok 1000
107 Kovačič Matija 1000
108 Lazar Ivan II 1806 1791 1786 1707
109 Lin Yi 2393 2295 2322 1000
110 Low Zhen Yu Cyrus 2434 2247 2305 1000
111 Macerl Jaka 1000
112 Majetić Erna 1500
113 Majstorovič Milovan II 1723
114 Markovič Gordana 1500
115 Mars Vera 1500
116 Mars Aleš 1000
117 Mars Tadeja 1000
118 Matovski Maša 1000
119 Medvešek Janez II 1922 1934 1974 2091
120 Meh Anej 1000
121 Meh Maks 1000
122 Mešič Mehmed 1500
123 Mlakar Ludvik III 1700
124 Mlakar Jaka 1500
125 Možek Ažbe 1032
126 Možek Gal 1503
127 Mujačić Haris 1000
128 Nikler Veronika 1000
129 Obolnar Srečko I 1872
130 Ocepek Martin MK 2099 2092 2041 2169
131 Ocepek Kristina wIV 1647
132 Omerhodžić Tai 1000
133 Osmanovič Mustafa III 1591
134 Osojnik Brin 1548 1618 1698 1000
135 Palčič Tim 1500
136 Petek Sara wII 1655
137 Pikelj Kristina w3 1600
138 Pinosa Levičnik Gaber 1500
139 Planinc Edo 1584
140 Popovska Sara 1442
141 Poznič Urška wII 1700
142 Poznič Polona wII 1700
143 Pozvek Val 1000
144 Pozvek David 1398
145 Prašnikar Valter IV 1500
146 Radović Anastasija 1500
147 Ravnikar Aleš 1669
148 Razpotnik Janž 1500
149 Razpotnik Dejan 1000
150 Redžič Belkisa 1000
151 Regancin Rudi I 1917 1785
152 Repar Jerman Lili 1000
153 Ritter Aleksander 1726 1604 1632
154 Rozman Maks 1000
155 Rožanec David 1000
156 Sekulič Nedjeljko 1634
157 Sešlar Manca wII 1700
158 Sešlar Marija wI 1734
159 Simončič Uroš 1500
160 Skubic Donovan III 1556
161 Smrkolj Ambrož IV 1600
162 Smrkolj Karolina 1500
163 Starčević Ante Leon 2175 2259 2037 1000
164 Sušnik Tinkara 1000
165 Svatovšek Žiga 1000
166 Ševerkar Črt 1500
167 Šiles Til 1500
168 Šinkovec Jan 1000
169 Šinkovec Tina 1500
170 Šinkovec Vid None
171 Šmid Kristjan 1500
172 Šuhel Tadej 1622
173 Todorovič Saša 1522 1652 1500
174 Tomažič Martin I 1858 1787 1808 1819
175 Tomc Nina 1000
176 Tomič Nedeljko IV 1600
177 Ule Zala 1000
178 Vavtar Majstorović Anja 1000
179 Veladžić Ajša 1000
180 Veladžič Tilen 1000
181 Vidic Andraž 1471 1556
182 Vidmar Ivo III 1793
183 Vidonja Taja III 1727 1779 1673 1521
184 Vincek Marko 1000
185 Vincek Luka 1000
186 Vozelj Miha 1476
187 Vozelj David 1000
188 Vozelj Izak 1000
189 Vukmirovič Dušan I 2070 2089 2001 2210
190 Zahirović Meliha 1500
191 Zahirović Anadin 1000
192 Zaletel Aleš II 1661
193 Zukić Lejla 1000
194 Zukič Kenan 1000
195 Zupan Vasja II 1850
196 Zupan Bojan III 1700
197 Zupančič Luka 1000
198 Zupančič Simon IV 1707
199 Železnik Sara 1000
200 Živko Kevin 1000
201 Živko Patrik 1000
202 Živko Lovro None
203 Žujič Žan Milan 1500