Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Impol Slovenska Bistrica
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB IMPOL Partizanska 35, 2310 Slovenska Bistrica 2055 mariborska 1947
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Košir Dejan Kotnik Simon - simon.kotnik@slov-bistrica.si simon.kotnik77@gmail.com sk-impol.eu
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Trg Svobode 21 PO,PE 16.00-20.00, SO 97079642 107 29
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Bek Filip 1529
2 Bračič Filip 1000
3 Bratkovič Rok 1573
4 Breznik Kristijan MK 2192 2165 2139 2259
5 Breznik Marko IV. 1000
6 Breznik Izabela 1000
7 Burič Nikola I 2035 1872 1866
8 Cvahte Bine 1541 1000
9 Čelig Matija 1489 1800
10 Čelig Jakob 1491 1686
11 Detiček Dušan 1685 1789 1756 1786
12 Đorđić Tijana 1656 1000
13 Fekonja Peter 1500
14 Fonovič Miroslav 1500
15 Friščić Matej 2015 1983 1872 1000
16 Friščič Laura 1704 1875 1620 1000
17 Friščič Jakov 1723 1730 1666 1000
18 Gasparin Potočnik Nik 1452 1000
19 Govedič Luka 1543
20 Gregorc Nikita 1000
21 Gregorič Lenart 1783
22 Guštin Vasja 1427 1500
23 Herič Aleks 1000
24 Holcer Ivana wII 1700
25 Janžek Luka 1500
26 Janžič Nastja 1565
27 Javornik Branimir 1827 1813 1862
28 Jerovšek Jožef 1633 1603
29 Kamenik Marko II 1850
30 Kamenšek Tim 1502
31 Kapun Miha 1517
32 Karpuzi Gjuner III 1759
33 Keršič Žan 1534
34 Kobale Gašper 1500
35 Kobale Urh 1500
36 Kodrič Rene 1508 1467 1000
37 Kokol Peter FM 2297 2228 2262 2345
38 Kos Timotej 1509
39 Košir Dejan II 1815 1873 1804 1912
40 Kotnik Simon MK 1954 1971 1912 1953
41 Kovačevič Gregor 1500
42 Krajnc Silvestra 1500
43 Kraner Tadej 1572
44 Kraner Val 1000
45 Kranjc Milan II 1850
46 Križe Aleš II 1867 1827 1852 1911
47 Lamut Dejan 1500
48 Lerher David 1786
49 Lesjak Tine 1000
50 Lesjak Eva 1000
51 Leskovar Mihael 1000
52 Lešnik Maks I 1893 1929 1927 1960
53 Lipovšek Anton III 1810 1789 1692
54 Lorbek Danilo II 1850
55 Lugarič Kotnik Liam II 1560 1543 1612 1879
56 Marčeta Predrag FM 2185 2113 2232 1395
57 Marinič Enei Daniel 1000
58 Merc Klemen 1559
59 Mihailović Potrč Luka 1500
60 Moškotevc Gašper 1567
61 Novačan-Burič Nejc 1755 1500
62 Novak Jan 1561
63 Ozimič Lovro 1519 1746
64 Ozimič Ahac 1500
65 Ozimič Peter 1500
66 Pipenbaher Žiga 1500
67 Plečko Žan 1676
68 Podvršnik Luka 1554 1828
69 Podvršnik Branko I 1823 2000
70 Polanec Jakob 1422 1000
71 Praznik Tine 1000
72 Pulko Urban 1500
73 Radulović Živa 1000
74 Radulovič Zarja 1000
75 Ramšak Max 1000
76 Rap Filip 1000
77 Repnik Konrad MK 1892
78 Resnik Eržen Lija 1000
79 Riegler Primož FM 2273 2295
80 Rozman Mira 1500
81 Rup Klemen 1000
82 Rup Aljaž 1433 1596
83 Sep Matic III 1572 1441 1746
84 Sinič Robi 1500
85 Smogavc Žan 1500
86 Sodin Žiga 1672
87 Sorčnik Franc M 2003 2020 1979 2081
88 Sorčnik Klemen II 2026 1963 2003
89 Sterkuš Timi 1428 1628 1000
90 Svenšek Marijan MK 1987 1901 1875 2016
91 Svenšek Ana wIV 1500
92 Svenšek Eva 1500
93 Šel Lote 1000
94 Špacapan Simon MK 2011 2025 2013 2187
95 Špelič Matic 1000
96 Špelič Korez Tim 1500
97 Tomazin James M. MK 1924 1999 1916 2136
98 Tomazini Mateja 1488
99 Tomazini Aleksander 1500
100 Tomazini Žan IM 2326 2277 2348 2422
101 Tomazini Aljoša FM 2327 2146 2319 2379
102 Veber Mihael 1610 1068
103 Vilčnik Nada 1638 1620
104 Vrečko Vid 1681
105 Vrečko Vid 1711
106 Zafošnik Irena w3 1547 1653
107 Zidanšek Urška wIV 1639