Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Brežice
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB BREŽICE Rimska cesta 72, 8250 Brežice 2049 posavska 1958
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Matjašič Matjaž Matjašič Matjaž 040 608 026 matjaz.matjasic1@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Mladinski center, Gubčeva 10, Brežice - 13414119 108 10
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Antalovič Karl I 2002
2 Ban Mojca 1537
3 Beričnik Rok 1517
4 Bizjak Andrej 1398 1372 1613
5 Bizjak Arijana 1500
6 Blažinč Jože II 1733 1662 1794
7 Blažinč Sebastijan 1702
8 Bostič Daniel IV 1652
9 Božičnik Bruno 1370 1500
10 Bratina David 1500
11 Brlogar Tim 1500
12 Brlogar Žan 1500
13 Cirenski Timotej 1537
14 Cirjak Nija 1000
15 Curhalek Mia 1000
16 Cvelbar Sergej 1500
17 Cvetko Filip 1539
18 Denžič Aljaž 1500
19 Dimovič Žarko II 1850
20 Dimovič Rade IV 1510
21 Drakolič Zlatko II 1850
22 Glušič Dobravko II 1850
23 Gramc Tjaša 1500
24 Grumerec Miha IV 1439 1460 1623 1715
25 Halik Tomo MK 2145
26 Herakovič Tadeja 1500
27 Hribar Marko IV 1589
28 Ivanuš Bruno 1428
29 IVEKOVIĆ IVANA 1519
30 Ivekovič Mario FM 2114 2296
31 Ivekovič Zvonimir MK 2374 2294 2281 2333
32 Ivnik Anja 1000
33 Javornik Žiga None
34 Jug Aleksej 1000
35 Kežman Zvonko II 1950
36 Kiternaš Radovan I 1989
37 Kneževič Zaviša MK 2160 1987
38 Kneževič Željko I 2016
39 Kocjan Lukas III 1372 1424 1311 1763
40 Kocjan Klemen 1075 1469
41 Kolar Drago I 1774 1817 1842 1861
42 Koler Ljubo 1441
43 Kontestabile Gregor IV 1521
44 Kovačevič Branko IV 1618
45 Kovačič Andreja 1651
46 Kozole Lovro 1500
47 Križanič Žiga 1000
48 Kuntarič Jaka 1500
49 Lakner Domen 1466
50 Ljubič Ivan II 1850
51 Marshall Fux Luka 1500
52 Matjašič Matjaž II 1591 1752 1642 1690
53 Medved Marko 1525
54 Mihelič Nik 1500
55 Mihelič Rok 1500
56 Milkovič Klara 1500
57 Mlakar Ivan II 1684
58 Narat Lan 1000
59 Nemec Bernard 1566
60 Novosel Krunoslav I 2017 1977 1934
61 Pečnik Robert III 1641 1700 1768
62 Petkovič Saša 1500
63 Petrišič Lan 1000
64 Petrišič Zal IV 1057 1526
65 Piltaver Ožbej 1000
66 Požar Adolf 1595
67 Pribožič Mihael 1500
68 Pungarčič Tine IV 1621 1694
69 Račič Jan 1500
70 Radič Marino 1501
71 Rožman Franc II 1914
72 Rožman Timon 1500
73 Slaček Pavuna Samo 1500
74 Smiljanič Nikola II 1851
75 Sodec Matej 1500
76 Sušin Ivan III 1579 1566 1860
77 Sušin Maja w3 1576
78 Sušin Denis 1726
79 Sušin Aljaž III 1869 1817 1888
80 Sušin Anej 1000
81 Šekoranja Marjan II 1863
82 Šekoranja Matej III 1656
83 Šeler Maša 1500
84 Šeparovič Mateo IV 1702 1706
85 Šepetavc Janez III 1504
86 Škaler Zalokar Jaka 1500
87 Šošterič Kristjan 1500
88 Štos Pija 1500
89 TOMIČ MAJA 1518
90 Tomše Franc III 1698
91 Tršelič Jaša Svit IV 1080 1398
92 Urek Branko 1000
93 Urek Dušan II 1864
94 Vahčič Aleks 1199
95 Vanič Luka 1500
96 Veršec Jaka IV 1045 1601
97 Videnič Žan IV 1609
98 Volčanšek Jože 1653 1679 1753 1000
99 Volčanšek Nejc 1500
100 Volovec Janko 1000
101 Volovec Žan 1500
102 Vučank Špela 1500
103 Zorčič Peter II 1465 1822
104 Zorko Tevž 1500
105 Zorko Lovro 1365
106 Žerjav Erik 1500
107 Žerjav Matej 1500
108 Žmavc Jože 1500