Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Stari trg ob Kolpi
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO STARI TRG OB KOLPI STARI TRG OB KOLPI 35, 8342 STARI TRG OB KOLPI 2041 dolenjska 1961
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Kobe Vincent 041 385 425 vincenc.kobe@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Stari trg ob Kolpi 35 vsak dan: 17.00-20.00,NE 9.-12 82452687 139 1
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Adamič Stanko 1500
2 Aščič Marko 1500
3 Aščič Zoran III 1500
4 Aščič Martin 1500
5 Balkovec Marjan I 2000
6 Barbirič Nikola II 1872 2010
7 Barič Dušan MK 1957 2036 2081
8 Baumgartner Vojko III 1500
9 Bedič Slavko MK 1900 1887 1850 1973
10 Begič Rasim 1500
11 Bezlaj David III 1755
12 Bilješkovič Jure IV 1500
13 Brgan Niko 1849 1983 1937 2093
14 Bukovec Tadej III 1500
15 Butala Sebastjan III 1778
16 Butala Kristjan IV 1500
17 Butala Andreja 1500
18 Čepuran Branko III 1539
19 Čokeša Nikola III 1644 1740
20 Dančulovič Jovica I 1889 2082
21 Davidovič Petar 1682
22 Didovič Mičo III 1504
23 Ebipi Refik 1500
24 Ebipi Jusuf 1500
25 Ebipi Ilmi 1500
26 Farič Špela wII 1823
27 Farič Milan III 1738
28 Galić Simo 1500
29 Gojmerac Klemen IV 1607
30 Gojmerac Matic IV 1600
31 Golobič Aljoša 1500
32 Golobič Zvonko 1755 1734 1952
33 Grgurič Daria 1618
34 Hace Rok IV 1590
35 Hace Erik III 1554
36 Hobič Luka IV 1656
37 Hrovatin Matjaž II 1822
38 Ivanetić Ljubo 1767 1500
39 Jakše Ivan 1000
40 Jardić Ivo 1500
41 Jerman Jože II 1850
42 Jud Rudi III 1500
43 Juranić Bruno 1500
44 Juranič Bruno MK 2080 2000 2151 2148
45 Kadragič Mario 1853
46 Kapš Mario II 1864
47 Kapš Sabina wII 1787
48 Kapš Katarina wII 1600
49 Kapš Matej III 1678
50 Kastelec Mojca wII 1756
51 Kobe Vincenc II 1868
52 Kobe Sandra 1500
53 Kobe Katarina wII 1600
54 Kobe Niko 1500
55 Kobe Lara 1507
56 Kobe Viktor III 1700
57 Kobe Janik 1500
58 Kobe Jana 1500
59 Kobe Uroš MK 2058 2117
60 Kobe Tadej I 2005
61 Kobe Enej 1500
62 Kobe Ivanka wII 1700
63 Kolarič Urška 1500
64 Konda Domen 1501
65 Konda Klara Laura w3 1531
66 Krajnc Jurij 1000
67 Kure Ines wII 1733
68 Kure Natalija wII 1735
69 Kure Aljaž 1698
70 Kuretič Jurij IV 1500
71 Kuretič Mitja III 1507
72 Lampret Vida 1500
73 Lukežič Tadeja 1500
74 Macele Jože 1510
75 Madronič Maja wII 1605
76 Mali Martin 1000
77 Malnarič Matej 1000
78 Malnarič Edbin III 1530
79 Mavrin Renato III 1670
80 Medic Ana wII 1699
81 Medved Robert II 1847
82 Medved Sonja w3 1815
83 Medved Denis III 1733
84 Mesarič Vida 1500
85 Mihelič Anamarija wIV 1605
86 Mikulič Iztok 1682
87 Movrin Sonja wII 1729
88 Muhvič Peter III 1595
89 Mukavec Sonja wI 1926
90 Mukavec Mateja wII 1901
91 Ovniček Jože III 1500
92 Petraš Mandič Dimitri 1572
93 Pezdirc Bojan 1000
94 Planinc Suzana wII 1646
95 Planinc Borut IV 1536
96 Prijatelj Matej III 1857 1809 1935
97 Pršlja Anton 1030
98 Pršlja Slavko 1000
99 Rački Barbra 1500
100 Rauh Nives w3 1500
101 Simčič Gregor II 1654
102 Starc Rok IV 1840
103 Starčevič Andreja wII 1500
104 Stariha Stane II 1900
105 Stjepanovič Jovica 1000
106 Šegina Roman III 1706
107 Šegota Dragan 1500
108 Šepič Ante IV 1500
109 Šmalcelj Karmen IV 1530
110 Špehar Aleksander IV 1557
111 Špehar Jože III 1700
112 Štajdohar Lidija 1500
113 Štaudohar Tjaša wII 1755
114 Štaudohar Nina wII 1609
115 Štefanc Andrej IV 1574
116 Šterbenc Marija wI 1850
117 Šterbenc Vinko 1654
118 Šterbenc Irena wII 1813
119 Šterbenc Jožef IV 1672
120 Štubljar Doroteja wIV 1622
121 Švegelj Jurij III 1596
122 Švegelj Rok III 1639
123 Vajdetič Alen IV 1500
124 Vardić Ivan 1802 1909 1686
125 Vardić Ivo 1500
126 Vardić Jozo 1500
127 Vardič Vlado 1500
128 Verderber Domen III 1705
129 Verderber Sara wII 1621
130 Vergo Maja w3 1569
131 Veselič Nataša 1500
132 Veselič Anamarija 1679
133 Veselič Nino III 1633
134 Veselič Vanja wIV 1721
135 Veselič Peter III 1527
136 Volf Izidor III 1827
137 Volf Marija wII 1600
138 Vukelič Alenka wII 1833
139 Vukšinič Jože 1500