Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Pomgrad
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO POMGRAD KOCLJEVA ULICA 14, 9000 MURSKA SOBOTA 2034 pomurska 1950
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Grah Matej Kos Igor 041 680 804 info@sah-drustvo-ms.si http://www.sah-drustvo-ms.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Kocljeva ulica 14, M.Sobota TO 17-22 85820849 230 27
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Aczél Gergely 2502 2388 2493 1000
2 Ambruš Mira wII 1740 1746 1800
3 Ambruš Ana wIV 1685
4 Antolin Denis 1538
5 Antolin Dominik II 1630
6 Antolin Robert 1926 1984
7 Bačič Maša wIV 1645
8 Baša Vili II 1715 1792 1798
9 Benkič Melisa 1659
10 Benko Jože I 2003
11 Benko Zoja 1512
12 Bogdan Aleš 1589
13 Brunčič Janko II 1675 1867 2026
14 Budja Tic 1502
15 Bukovec Uroš 1593
16 Cajnko Gal 1474
17 Casar Marija 1031
18 Casar Zala 1498 1474 1519 1667
19 Casar Izidor III 1432 1612 1416 1664
20 Casar Ana 1062
21 Casar Ela 1000
22 Cigan Štefan IM 2325 2259 2285 2310
23 Cigan Marko II 1819
24 Cigut Matjaž IV 1552 1508 1494 1622
25 Cipot Kai 1540
26 Cmor Nino I 2092 2010 1980 2084
27 Coklin Marko MK 2055 2175 2101 2230
28 Čeke Erik 1616 1729
29 Čontala Noel III 1461 1000
30 Dobrilla Ružič Robertino 1625 1660 1664 1565
31 Dragojlovič Ana Lucija 1000
32 Dunjko Leon III 1703 1689 1515
33 Egič Karlo 1565
34 Farič Niko 1553
35 Felbar Simon 1500
36 Fišer Filip 1516
37 Fotivec Mirko 1771 1556
38 Fras Blaž IV 1700
39 Gabor Matija MK 1966 1906 1885
40 Gergorič Erik 1500
41 Gjuran Stanko IV 1555 1647 1609 1652
42 Gjuran Denis FM 2280 2232 2359 2401
43 Glavač Jože I 1913
44 Golob Tine 1600
45 Gomboc Adrian III 1762
46 Gomboc Miha MK 2192 2232
47 Gomboši Roland 1535 1647 1000
48 Grah Matej I 1978 1983 1989 2122
49 Graj Silvester II 1729
50 Grčar Aleks 1000
51 Gregorec Jakob 1000
52 Gregorinčič Jernej 1500
53 Grilec David 1561
54 Grnjak Lara 1512
55 Gruškovnjak Tomislav FM 2281 2218 2157 2335
56 Gruškovnjak Jože MK 1958 1973 2004 2087
57 Gruškovnjak Samuel IV 1000
58 Gyergyek Andrej II 1843
59 Gyoerek Tatjana wI 1850
60 Habjanič Robert 1000
61 Hanc Nejc II 1754 1750 1698 1891
62 Hari Niko 1585
63 Hari Bogdan MK 2009 1945 1987
64 Hari Danilo MK 2129 2072 2136
65 Havaši Anton I 1894 1754 1966
66 Hitter Gabriella 2044 2093 1600
67 Horvat Filip 1609
68 Horvat Diego 1000
69 Horvat Ema 1500
70 Huber Tim 1626
71 Jakšič Rengeo Boris 1000
72 Jerič Urška 1500
73 Jerše Milan I 1799
74 Kadiš Lucija wIV 1674 1684 1813
75 Kantor Gergely GM 2528 2523 2487 1000
76 Kastelic Amadej II 1527 1555 1802
77 Kegl Bojan I 1919 1964
78 Keglevič Andre I 1930 1948 1876 2058
79 Kelemen Alen II 1839
80 Kende Antal Tibor FM 2397 2371 2396
81 Kerec Fabian 1557
82 Kisilak Liza wII 1605 1572 1776
83 Klasinc Kristjan 1841 1777 1837 1000
84 Klavž Miran III 1680
85 Klemenčič Rami 1500
86 Kobal Leonard 1623
87 Kocet Jan 1500
88 Kočar Jaka II 1824 1764 1764 2000
89 Kohek Maja wMK 1981 1953 1935 2116
90 Kolmanič Rok 1517
91 Kološa Kušej Vita w3 1434 1461 1682
92 Kološa Kušej Jena 1475 1582
93 Kos Igor MK 1989 1936 1977 2069
94 Kovač Mak II 1495 1512 1570 1781
95 Kovač Eli 1500
96 Kovač Boris FM 2163 2023 2011 2260
97 Kovač Drago III 1619 1642
98 Kovač Stanko I 1964
99 Kovač Mitja MK 2113 2115 2121 2068
100 Kovač Majda wMK 1693 1769 1680 1736
101 Kramar Franc II 1727
102 Kramar Sara wII 1718
103 Kuhar Franc I 1654
104 Kumin Eva 1476 1453
105 Kumin Jure III 1549 1483 1669
106 Kumin Vojko IV 1699
107 Kumin Andrej 1627
108 Lapoši Andrej III 1860 1898 1876 1949
109 Lazar Miran II 1730
110 Lazar Aleš ml. FM 2256 2187 2237 2234
111 Lebar Blaž 1544
112 Lenarčič Matej 1476
113 Lenček Kranjec Joži III 1547 1552 1536 1609
114 Lenček Kranjec Dani III 1655 1595 1645 1761
115 Litrop Jurij 1518
116 Logar Ciril MK 2150
117 Lukač Ema w3 1549 1527 1639 1683
118 Lukač Alina wII 1596 1579 1614 1803
119 Majc Jakob 1000
120 Marič Anton II 1784 1932
121 Marič Martina wI 1823
122 Marič Katarina wMK 1897 1857 1899 1939
123 Marič Natanael 1000
124 Markoja Uroš II 1938 1809
125 Martinec Jan 1701
126 Meglič Enej II 1791 1797 1731 1981
127 Meglič Jaka MK 2095 1966 1969 2193
128 Mihokovič Lilit 1000
129 Mihokovič Neva 1000
130 Miklošič Žiga 1500
131 Milanov Timotej II 1752 1779 1825 1852
132 Mohar Tian IV 1442 1497 1456 1475
133 Mohar Martin I 2043 1975 1901 1924
134 Nabergoj Domen 1539
135 Narat Gabriela w3 1284
136 Narat Janko III 1567 1500
137 Nemec Hana wMK 1971 1911 1911 2027
138 Novak Tina wII 1548
139 Novak Sabina 1588
140 Novak Simon 1500
141 Novak Ernest II 1804
142 NOVAK Klemen 1500
143 Ošlaj Miša 1000
144 Ošlaj Blaž 1575
145 Panker Matevž 1000
146 Panker Martin 1609 1134
147 Pasičnjek Niko 1609
148 Pečnik Roman 1634 1652 1693
149 Pečnik Maj 1550 1558 1606 1714
150 Perko Luka 1492 1706
151 Pintarič Maj III 1468 1467 1482 1743
152 Plej Tjaša w3 1621 1561 1677
153 Plej Tina wII 1462 1457 1704
154 Podlesek Jakob 1554
155 Pol Martina w3 1514
156 Pondelek Abel 1000
157 Potočnik Rene 1598
158 Požonec Veronika w3 1704
159 Prša Miha 1576
160 Prša Tomaž 1621
161 Pucko Sandi 1672
162 Radič Jaša 1533 1781
163 Radosavljevič Robi MK 1999 1981 2123
164 Rajh Tai 1129
165 Raus Zala 1470 1000
166 Režonja Žak 1000
167 Režonja Štefan MK 2053 1935 1995 1891
168 Režonja Niko 1618 1702
169 Ribli Zoltan GM 2475 2532 2545 2558
170 Rozman Roman II 1766 1838 1802 1908
171 Ružič Luka Filip 1500
172 Ružič Jakob Nejc 1581
173 Saje Katja 1500
174 Sapač Demetra 1000
175 Sedonja Jožef I 1870 1933 2018
176 Sedonja Dominik III 1797
177 Sep Jakob 1500
178 Serec Domen III 1793
179 Seres Lajos GM 2322 2362 2412 2346
180 Sitar Aleks 1642
181 Sluga Aljaž 1488
182 Smodiš Lota 1500
183 Smodiš Rok 1712
184 Sobočan Tjaša 1617
185 Stolnik Alen 1601
186 Šantavec Tai 1000
187 Šeruga Štefan III 1729 1685
188 Šiftar Vučko Maj 1639
189 Škalič Aljaž II 1894 1912 1849 1931
190 Škof Samo IV 1493 1461 1448 1389
191 Špilak Tomislav II 2120 2115 1964
192 Štivan Aljaž 1000
193 Štrtak Marjan MK 1952 1987 1894 2060
194 Štuhec Tim 1545
195 Ternar Tadeja 1564
196 Titan Matej MK 2197 2231 2246 2288
197 Tomašić Hana Edina 1000
198 Tompa Gašper II 2028 1960 1802
199 Tompa Neda wI 1892 1766
200 Topič Miroslav 1517
201 Topič Anej 1608
202 Toth Aleksander II 1631
203 Trobina Lucija 1513
204 Unger Ema 1000
205 Vajda Szidonia IM 2291 2335 2195 2307
206 Vaš Danijela 1538
207 Vegič Dominik 1508
208 Vegič Vid 1500
209 Vild Marič Fabijan II 1859 1780 1774 1939
210 Vombek Sara wI 1914 1891 2017
211 Voroš Lea 1576
212 Vratar Leon 1657
213 Vratarič Laura 1500
214 Vrbančič Laura 1508
215 Vrečič Zara 1000
216 Vučak Vid 1000
217 Vučko Franc II 1639 1728 1621 1835
218 Zajmi Luana 1613
219 Zavec Ines 1500
220 Zekovič Sabina 1500
221 Zidanšek Ivana 1716 1599
222 Zorko Jure IM 2457 2483 2403 2513
223 Žajdela Karel II 1855 1913 1871 1985
224 Žalig Kristjan II 1950 1934 1920 1970
225 Žižek Uroš II 1850
226 Žižek Nik 1525
227 Žižek Rene II 1653 1664 1593 1886
228 Žižek Stanislav 1401
229 Žlebič Eva 1520 1406 1488
230 Žlebič Enej 1000