Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Ptuj
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO PTUJ DRAVSKA ULICA 18, 2250 PTUJ 2033 mariborska 1935
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Polajžer Danilo Polajžer Danilo 041 494 364 sahakademija@hotmail.com http://www.sah-drustvo-ptuj.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Dravska 18/I TO,PE 18-22 84086483 161 19
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Alič Aljaž 1477 1089
2 Beliavsky Alexander GM 2471 2478 2584 2598
3 Belšak Žan MK 2137 2059 2137 2134
4 Belšak Blaž 1580
5 Belšak Aljaž IV 1797
6 Bender Elias 1764 1761 1000
7 Benkič Janez I 1949
8 Beranič Alisa 1453 1472 1000
9 Bezjak Goran II 1887
10 Bezjak Samo I 2000
11 Bohak Janko MK 1951 1908 1965 2029
12 Bole Val 1240
13 Bombek Janez 1500
14 Bratušek Sabina wII 1592
15 Brglez Andreja wM 2150
16 Brglez Rado FM 2315 2279 2294
17 Bricelj Čelan Oskar IV 1401 1663 1474 1565
18 Brumen Tomas 1686 1697 1616
19 Burović Rijad 2426 2402 2440 1000
20 Butolen Anton I 1957 1927
21 Butolen Nejc 1575 1552 1843
22 Carli Lara wMK 1808 1793 1841
23 Cestnik Leon I 2000
24 Crnjakovič Tom II 1828 1545 1821 1054
25 Cvitan Ognjen GM 2408 2449 2503 2568
26 Czebe Attila GM 2345 2347 2435 2428
27 Črešnik Matija IV 1674 1626
28 Čurkovič Jan II 1726 1567 1000
29 David Gašper 1487 1000
30 Doleček Jure 1539 1273
31 Dominko Darko II 1875 1872 1876 1996
32 Eržen Miran 1500
33 Feguš Maks I 2000
34 Fijan Milan II 1987 1813
35 Golc Mateja 1569
36 Gomboši Zarja 1434 1427 1000
37 Gomboši Svit IV 1530 1513 1000
38 Hazabent Dušan 1500
39 Hercog Mira wI 1716
40 Horvat Arandjela 1459 1000
41 Horvath Julia wIM 2110 2138 2206
42 Ilijič Mihajilo 1000
43 Iljaž Igor I 1864 1940 2018
44 Ivaniševič Ivan GM 2518 2541 2553 2658
45 Ivić Velimir 2582 2530 2490 1000
46 Jabločnik Drejc IV 1505
47 Jagarinec Jože 1500
48 Janžekovič Alja w3 1711 1715 1737 1876
49 Janžekovič Klemen I 1991 1923 2090
50 Janžekovič Filip III 1635
51 Jerebic Miha 1500
52 Jerebic Benjamin 1500
53 Kaiser Maksim 1595 1619 1000
54 Karo Franc III 1700
55 Kaučič Miha 1000
56 Kaučič Bor 1165
57 Klajderič Dušan II 1850
58 Klajderič David II 1744
59 Kneževič Milan I 1955
60 Kokol Maks Mai 1477 1562 1551 1000
61 Kolarič Luka IV 1539
62 Kolarič Anka w3 1574 1536
63 Kolarič Milan III 1505
64 Kolarič Ivan 1500
65 Kopušar Ivan III 1700
66 Korez Nika 1000
67 Korošec Rok 1514
68 Korošec Marko III 1700
69 Kos Jernej 1546 1619 1566 1698
70 Kostadinovski Predrag 1500
71 Kovačec Martin IV 1609
72 Kovačec Klemen III 1686 1646 1818
73 Kovačec Tilen II 1910 1715 1804 1705
74 Krajnc Ivan III 1789
75 Kralj Tomaž II 1807
76 Križanec Tilen 1776 1684
77 Kryvoruchko Yuriy GM 2654 2595 2697 2597
78 Kukovec Mihael 1629 1612 1516 1399
79 Kuzubov Yuriy GM 2606 2520 2589 1500
80 Kužner Ciril II 1776 1779 1801 1776
81 Levanič Anej 1698 1453 1558
82 Ličina Miloš I 1980 1890
83 Ličina Tomaž II 1810 1757
84 Ličina Vrabič Anita wIM 1999 2080 2034
85 Majcenovič Dušan II 1850
86 Maksimenko Andrei GM 2404 2369 2370 2500
87 Medik Eva 1420 1443 1005
88 Mihalič Robert II 1825
89 Mihalič Miroslav II 1861
90 Milošič Urh 1513 1299
91 Mlinarič Denis 1483
92 Molnar Žan 1500
93 Murko Tadej IV 1747 1725 1661 1891
94 Murko David MK 2186 2058 2115 2188
95 Napast Viktor MK 2039 2078 2112
96 Orešek Branko II 1909 1951
97 Orešek Rebeka 1500
98 Pičerko Franc 1500
99 Pintarič Zoja wIII 1650 1566 1000
100 Pišek Bor 1464
101 Plajnšek Matjaž MK 2067
102 Podkrajšek Janez M 2225 2225
103 Podkrižnik Aleksander II 1781 1760
104 Podkrižnik Gregor IM 2421 2343 2286 2417
105 Polajžer Vlasta wII 1573 1666
106 Polajžer Danilo IM 2223 2224 2160 2290
107 Polajžer Larisa 1500
108 Pongrac Franjo 1922 1903 1890 1000
109 Prelog Saša MK 1757 2131
110 Prelog Vita 1419 1000
111 Prelog Mirko I 1692 1690 1828
112 Premužič Tomaž 1578
113 Prigl Primož 1509
114 Rajković Dušan 2252 2341 2313 2330
115 Rakič Marija 2270 2263 2272 2349
116 Razlag Silva wII 1723
117 Ristić Nenad GM 2279 2225 2253 2406
118 Rižnar Helena wM 2023 1917
119 Rojic Boris III 1500
120 Rom Luka 1000
121 Roškar Robert FM 2264 2172
122 Roškar Zlatko MK 1864 1966 2005
123 Sedlašek Branko II 1896 1943
124 Selišek Leon III 1687 1736 1797 1716
125 Skledar Martin III 1687
126 Skok Amalija 1755 1695 1854
127 Stojanović Đorde 1000
128 Stojanovič Jure 1495 1630 1492 1366
129 Šegula Nino IV 1715
130 Šegula Mitja 1000
131 Šeruga Vanja w3 1668
132 Širovnik Domen 1500
133 Šmigoc Matjaž 1500
134 Štrucl Črtomir I 2063 2069
135 Šumenjak Barbara wI 1889
136 Šuta Tomaž II 1867 1809 1802 1856
137 Šuta Andraž MK 2273 2156 2175 2256
138 Tetičkovič Miha 1611
139 Težak Oliver I 2000
140 Tominc Marko IV 1642
141 Varga Zoltan GM 2319 2395 2484 2482
142 Vaupotič Tatjana wM 2065 2084
143 Veber Tibor 1609 1601 1511 1000
144 Veček Niki 1657
145 Vidovič Bojan III 1684 1714 1709 1607
146 Vidovič Katja 1500
147 Vidovič Vojko 1500
148 Vidovič Franc 1529
149 Vodušek Meta 1000
150 Vodušek Ajda 1000
151 Vrabič Samo 1556
152 Vreg Jaša 1000
153 Zagoršek Anton IV 1772
154 Zagoršek David MK 1998 1923 1929 2065
155 Zajc Silvo III 1923 2012
156 Zamuda Sabina w3 1806
157 Zlatolas Anej 1661 1758 1644 1000
158 Zupanič Matjaž III 1814 1767 1816
159 Žajdela Domen III 1666 1556
160 Žerak Zlatko III 2049
161 Žlender Boris I 1886 1944