Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Gorenjka Lesce
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO GORENJKA LESCE ALPSKA CESTA 58, 4248 LESCE 2026 gorenjska 1950
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Mencinger Vojko Petrovič Janez 041 406 369 vojko.mencinger@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Alpska 58, Lesce SR 17-19, SO 10 -12 47337443 102 10
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ankerst Mihael FM 2370 2271
2 Arh Enej 1000
3 Avsenik Aleš III 1566
4 Bartolič Miha II 1807
5 Bernard Zvone II 1678
6 Blažič Pia 1500
7 Bratovič Blaž FM 2352 2360 2295 2378
8 Cosma Ioan IM 2328 2203 2231 2461
9 Čebavs Miha IV 1525
10 Čebavs Gašper II 1622
11 Černe Aljoša 1500
12 Debeljak Denis 1500
13 Dobravec Blaž II 1433 1782
14 Dolenc Vid IV 1626
15 Frlež Patricija wII 1719
16 Furst Luka 1770
17 Gašperšič Gregor 1569
18 Gašperšič Žiga 1500
19 Gigović Marko 1000
20 Gornik Janja wII 1743
21 Gregorc Anže 1156 1692
22 Hirci Domen 1507
23 Hodžič Aljoša IV 1624
24 Illijin Nebojša IM 2328
25 Jan Domen II 1675
26 Jan Miha 1593
27 Jensterle Maj 1543
28 Jicman Ligia wIM 2091 2060 2067 2181
29 Kecič Stevan MK 2209 2229
30 Kelbl Jakob 1500
31 Kemperle Jože II 1629
32 Knavs Branko II 1633
33 Kocjančič Luka 1288 1000
34 Kolar Anže 1541
35 Končar Urška 1603
36 Končnik Anton III 1764
37 Košmerl Aleksej 1000
38 Kržišnik Jure II 1884 1960
39 Langerholz Maj 1601
40 Lanjšček Miha IV 1785 1747 1689 1849
41 Lasnik Tevž 1569
42 Maier Andraž 1574
43 Mali Slavko MK 2120 2015
44 Mali Miha I 1941 1802 1895
45 Marolt Klemen IV 1619
46 Matko Ognjen 1483
47 Mavsar Milan 1244 1389
48 Mencinger Vojko IM 2309 2259 2343 2361
49 Mikec Matic II 1458 1801
50 Mlekuž Juš 1500
51 Mrak Anja 1500
52 Mrak Gašper IV 1707
53 Nevednichy Vladislav GM 2447 2377 2349 2500
54 Niccolini Aljoša 1500
55 Oklikah Elsie 1500
56 Olarasu Gabriela wGM 2256 2263
57 Onič Ivan III 1670
58 Pavlin Damijan 1926 1893 1890 1034
59 Pergar Jožef III 1700
60 Petek Pavel MK 2100 2143
61 Petek Peter MK 2060 1997 1993 2052
62 Petek Francka wM 1951 1851 1851 1908
63 Petek Klemen 1625
64 Petek Primož MK 2113 2012 2014 2126
65 Petrovič Nejc I 1930 1934
66 Petrovič Janez III 1754
67 Pintar Nace 1538
68 Pobegajlo Vid 1542
69 Pohar Jurij III 1639
70 Pohar Jana w3 1664
71 Prešern Nejc 1500
72 Prešern Gal Jakob 1537
73 Primožič Lovro 1354 1256 1000
74 Primšar Blaž 1500
75 Rauh Jernej 1500
76 Robič Žiga III 1105 1160 1746
77 Sitar Žiga II 1815
78 Sitar Matic IV 1600
79 Sodja Anton 1500
80 Soklič Žare 1500
81 Stergar Avbelj Matic 1220 1500
82 Strajnar Blaž 1508
83 Šinkovec Peter II 1777
84 Škantar Nejc 1493
85 Šorl Simon I 1784 1850
86 Šoštarič Finžgar Matija 1500
87 Špendal Barbara wMK 1888 1849 1890 1946
88 Špiler Sergej 1465
89 Štern Lea w3 1557
90 Šturm Eva 1500
91 Toplišek Tilen III 1714
92 Topolovec Tin 1500
93 Truta Srečko FM 2074 2123 2199
94 Ulamec Luka 1537
95 Van Bakel Bjorn 1500
96 Vidali Jože II 1435 1542 1567
97 Vnučec Matej 1545
98 Vurnik Urša 1521
99 Zaimovič Edo III 1700
100 Zupan Peter IV 1576
101 Žerovec Adam 1574
102 Žitnik Marjan II 1797