Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD FRAM
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO FRAM Turnerjeva ulica 113, 2313 Fram 2012 mariborska 1932
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Mitrovič Boris Perkovič Boris 040 585 675 boris.framski@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Turnerjeva ulica 113, 2313 Fram SRE 17-22, PET 18-22,NED 10-12 82499276 248 1
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ačko Tamara 1500
2 Ačko Maša wIV 1500
3 Adam Miroslav I 2079 1978 1985 1970
4 Babič Drago 1490 1000
5 Badrov Gal 1645
6 Bajlec Maruša 1500
7 Bedenik Vlado 1774 1500
8 Bedenik Matej 1500
9 Bedenik Danica 1500
10 Bergauer Andrej III 1700
11 Bergauer Mojca 1500
12 Berglez Andreja 1513
13 Berglez Sašo 1575
14 Berglez Tilen IV 1500
15 Berglez Janez 1586
16 Berglez Barbara 1500
17 Bezenšek Rihard III 1500
18 Bezjak Zvonko III 1759 1779 1703
19 Bjelan Nenad 1705 1770 1684
20 Bojc Lena wIV 1500
21 Bojc Daša wMK 1782 1953
22 Bojc Ivo III 1500
23 Božič Jure 1549 1582 1000
24 Božnik Marko 1500
25 Božnik Adam 1500
26 Bračko Franc II 1850
27 Brdnik Tomaž 1500
28 Brezner Franci III 1728 1786 1678
29 Brglez Blaž 1599
30 Brumec Fredi 1000
31 Burulič Martin 1500
32 Cehtl Klemen IV 1581
33 Cvetko Lea 1500
34 Cvirn Rajko ml. 1530
35 Cvirn Rajko III 1729 1703 1616
36 Čolič Tami 1806 1727 1731 1714
37 Damijan Gregor 1500
38 Detela Jernej IV 1546
39 Domadenik Matjaž 1500
40 Domadenik Stanislav 1500
41 Drobne Deja 1500
42 Duh Borovnik Neja 1500
43 Emin Melita 1500
44 Filipič Dina wIV 1500
45 Fišer Petra w3 1721
46 Fišer Robert IV 1528
47 Fišer Romana 1500
48 Flucher Christian IV 1500
49 Fras Maja 1500
50 Fric Klemen IV 1500
51 Fuchs Teja 1500
52 Gabrijan Arnej 1428 1500
53 Gabrijan Timotej II 1777 1918 1753 2127
54 Gačnik Glorija 1500
55 Galič Milan III 1700
56 Gassenburger Nejc 1498 1496
57 Geissler Neo 1631
58 Geissler Leo 1554
59 Gojkovič Vito 1449 1737
60 Grafenauer Božo II 1836
61 Grafenauer Matej II 1829
62 Grafenauer Ludvik II 1850
63 Grafenauer Zdravko II 1850
64 Grindl Danijel III 1754 1828 1694
65 Haložan Gašper 1000
66 Herič Daša 1500
67 Hevir Vladimir I 1984 1980 1904 2034
68 Hofbauer Ratko 1751 1780 1000
69 Hojnik Jernej IV 1500
70 Hojnik Aljaž 1583
71 Hojnik Albin II 1801
72 Hojnik Lea 1500
73 Hojnik Zoran 1500
74 Hojnik Manja 1500
75 Hojnik Dejan 1500
76 Hostej Bron 1601 1000
77 Iršič Jaka 1565
78 Iršič Jure 1500
79 Ivanuša Bogomir MK 2078 1926 2056 2047
80 Janžič Barbara 1500
81 Javnik Tadej 1500
82 Ježovnik Eva w3 1517 1775
83 Ježovnik Rok IV 1659
84 Ježovnik Jana w3 1556
85 Ježovnik Mojca wII 1549 1593 1596
86 Jurič Milan II 1637 1590 1463
87 Jurij Jure 1500
88 Jus Marko 1501
89 Kancler Uroš II 1850
90 Kancler Amadej 1411 1000
91 Keček Žanino 1500
92 Kidrič Denis 1500
93 Klasinc Anže 1000
94 Klauž Matevž IV 1524
95 Klavž Anton 1500
96 Klavž Matic 1000
97 Klavž Tanja w3 1617
98 Klavž Zala 1000
99 Klemenčič Marko 1500
100 Klemenčič B. Tara 1500
101 Klinc Tomaž 1500
102 Kocman Miran MK 2150
103 Kodrič Mihael 1500
104 Kokol Sašo 1500
105 Kolar Branko I 1856 1949 1958 1997
106 Kolar Nikita Chanel 1500
107 Kolmanič Tomaž II 1884 1892 1913
108 Koren Dominik 1543
109 Korže Danilo I 1982 1923 1910 2047
110 Kosič Branko II 1885 1897 1821
111 Kostanjevec Tomaž MK 2116 2126 1993
112 Kovač Žan 1500
113 Kovačevič Nik 1500
114 Krajnc Branko 1500
115 Kralj Sabina ml. 1500
116 Kralj Maja wIV 1620
117 Krček Jaka IV 1500
118 Kresnik Davor 1500
119 Krhlanko Timotej 1808
120 Krlej Uroš III 1652
121 Krope Filip 1000
122 Kubale Marko II 1977 1988 1967 2075
123 Kukovec Darko II 1779 1785 1890 1866
124 Lebar Milan 1525
125 Leben Danijel IV 1500
126 Ledinek Matic 1500
127 Ledinek Matevž IV 1600
128 Leskovar Niko 1528
129 Lešnik Nina 1000
130 Libman Karin wIV 1500
131 Lipovšek Miran 1955 1948 1000
132 Luketič Liljana 1500
133 Marčič Uroš 1614
134 Maver Nataša wIV 1546
135 Maver Uroš 1500
136 Mehle Dejan IV 1500
137 Mejal Gorazd 1502
138 Mejal Primož IV 1526
139 Mejal Sara 1500
140 Mejal Jože II 1971 1914 1880
141 Mejal Davorin I 1891 1899
142 Meklav Mihael 1500
143 Mernik Martin 1500
144 Mernik Simon 1500
145 Mesič Aldin 1500
146 Mesič Zijad 1500
147 Mir Mojca 1500
148 Mitrovič Boris MK 1982 2028 1855 2089
149 Mohorič Marjeta 1500
150 Mom Drago IV 1500
151 Mom Manja 1500
152 Mom Rado 1521
153 Mom Robert 1500
154 Murko Urban IV 1662
155 Novak Ratko MK 2034 2182 2059 2335
156 Novak Jože MK 2102
157 Ogorevc Filip 1574
158 Ogorevc Jakob IV 1620 1764
159 Orešnik Rajko 1000
160 Orlovič Franc 1500
161 Paveo Denis 1500
162 Perkovič Boris I 1795 2002
163 Pernek Luka David IV 1611
164 Pirkmajer Tai 1508
165 Plajh Gaja 1500
166 Plajh Jaša 1500
167 Plajnšek Mateja w3 1500
168 Planinc Jan II 1956
169 Plešivčnik Mojca 1513
170 Pliberšek Matjaž III 1700
171 Podbojec Prelog Aleš III 1500 1742
172 Podbojec Prelog Klemen IV 1510
173 Podgoršek Peter 1500
174 Podgoršek Aleš IV 1500
175 Polenčič Žiga 1490
176 Polenčič Urban 1486
177 Potočnik Anja 1500
178 Požar Iva wIV 1500
179 Predikaka Lea 1510
180 Pristavnik Jože II 1850
181 Pristavnik Jani II 1850
182 Pušnik Metka wIV 1500
183 Rajšp Tjaša w3 1598
184 Rajšp Samo 1500
185 Rebernak Duška 1000
186 Rečnik Gregor I 1938 1960 1948 2000
187 Repnik Jože III 1700
188 Repnik Tamara 1610
189 Rozman Maksim 1761 1711 1000
190 Rudl Miha III 1676
191 Rudl Rok 1537
192 Satler Marko 1500
193 Sever Alen II 1770
194 Slana Mirko I 1992 1949
195 Sokot Vanja 1000
196 Sonički Dolores 1500
197 Soršak Matej 1500
198 Stavbar Urban 1500
199 Stres Maša 1500
200 Stres Nejc IV 1581
201 Šardi Darko I 1963 1995 1971 2080
202 Šešum Anja 1500
203 Šetar Bogomir 1655 1711 1708
204 Šetar Sandra 1500
205 Škerget Ivan 1500
206 Šket Janez I 1998
207 Šlamberger Marko IV 1631
208 Šlamberger Boštjan IV 1559
209 Šlamberger Natalija wIV 1500
210 Šlamberger Davorin 1500
211 Šlamberger Jernej III 1592
212 Šoba Jaša 1511
213 Šoštarič Marko MK 2114 1979 2016 1947
214 Špendl Tine 1500
215 Špendl Matjaž 1500
216 Štern Jernej 1513
217 Štern Aljaž 1674
218 Tičar Tjaša wIV 1500
219 Tomše Edi 1500
220 Toplišek Mojca 1500
221 Toplišek Nejc 1500
222 Toplišek Maj III 1497 1567 1795
223 Toplišek Peter 1500
224 Tučič Robert IV 1624
225 Tušek Alen 1763
226 Ule Iva 1500
227 Unuk Domen 1500
228 Unuk Tonja 1668 1571
229 Uranjek Mojca w3 1574
230 Vake Marko 1500
231 Valdhuber Sluga Teo 1000
232 Velec Miha III 1676
233 Velec Jože I 1866 1933 2030
234 Vidovič Luka 1500
235 Vihar Romana 1500
236 Vihar Jure III 1731
237 Vihar Franc 1500
238 Vrecl Mirko IV 1614
239 Vrečko Kristjan 1536
240 Zadnik Luka 1500
241 Zamolo Aja 1500
242 Zamolo Borut 1500
243 Zamolo Nina 1500
244 Zelenik Matija 1609
245 Željko Janez II 1681 1763 1792 1757
246 Žgalin Matjaž IV 1500
247 Žgalin Miro II 1769
248 Žgalin Tjaša 1500