Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Celjski ŠK
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
CELJSKI ŠAHOVSKI KLUB Razlagova 1, 3000 Celje 2001 celjska 1920
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Tajnšek Branko Zorko Jože 041 628 615 jojozorko@gmail.com www.celjskisah.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Razlagova 1, Celje PO-PE: 16-21 56675160 255 43
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Bajraktarevič Arslan II 1850
2 Bašič Boris 1500
3 Bavcon Lana 1538
4 Bavcon Luka 1500
5 Begagič Muris MK 1947 1948 1965
6 Beravs Polonca 1588
7 Bernard Jure 1500
8 Bevc Peter 1515 1477
9 Blagojevič Cvijetin 1663 1677 1476
10 Bobek Anže 1000
11 Bombek Miha I 1995 1935 1935 1995
12 Brecelj Benjamin II 1500
13 Brecl Tanay Ian 1000
14 Brilej Drago 1591 1545 1529
15 Brilej Jaka CM 2280 2268 2240 2252
16 Budiša Kovačič Luka 1525
17 Burekovič Adel 1627
18 Ceglar Robert MK 2123
19 Cencelj Dejan None
20 Centrih Aleks MK 2123 2037 1987 1869
21 Ceraj Jernej 1500
22 Cvek Maruša 1000
23 Čadej Matic 1000
24 Čanji Patrik 1500
25 Čede Jani 1500
26 Čeliković Eman 1614 1561 1000
27 Červan Urša w3 1711 1835
28 Čižmek Mitja 1500
29 Čmer Janez 1500
30 Čokl Val 1000
31 Čop Gal 1500
32 Čujež Vid 1495
33 Delič Nikola 1500
34 Dimitrijevič Djordje 1500
35 Divjak Simon 1000
36 Djakovič Milan 1500
37 Djordjevič Andjelija-Lara 1500
38 Dolenc Jakob 1500
39 Doler Mojca 1000
40 Doler Leon 1505
41 Domitrovič Borut 1579
42 Draksler Jure 1500
43 Drama Tilen II 1583 1651 1554 1830
44 Drofenik Lovro 1545
45 Drofenik Klara 1766
46 Drofenik Vito 1526
47 Drofenik Anja wI 1500
48 Duškov Filip 1500
49 Dvoršek Matej 1505
50 Fendre Tomaž 1610
51 Fenrih Boris IV 1520
52 Fetić Cociancich Ilija 1000
53 Furlan Marjan II 1500
54 Gaberšek Mitja IV 1650
55 Gaberšek Gal 1642
56 Genjac Hidajet II 1880
57 Geršak Denis IV 1578
58 Glavač Rožle 1503 1434 1279
59 Gobec Filip 1317
60 Gorišek Mark 1500
61 Gorski Barbara 1000
62 Gračnar Luka 1487
63 Gradišek Bor III 1737 1729 1686 1652
64 Gradišek Roman III 1438 1000
65 Grm Stanislav 1500
66 Grobelnik Aleksander 1000
67 Grubelnik Nuša 1500
68 Grubelnik Hana wIV 1500
69 Guštin Gal 1566
70 Gutenberger Rok 1017
71 Habjan Gal 1500
72 Hasičič Miralem 1824 1805 1829
73 Hercog Nuša WFM 2029 2004 1963 2170
74 Hodžič Dževod IV 1500
75 Hostnik Boštjan IV 1630
76 Hrastnik Jasmina 1500
77 Hrastnik Ivan II 1850
78 Hudej Vasja 1000
79 Hudej Vasja 1000
80 Humski Lana 1501
81 Ilešič Peter 1000
82 Intihar Marulc Ana 1500
83 Jager Viktor II 1850
84 Jagodič Timotej 1500
85 Jakše Urban 1000
86 Jamnikar Anton III 1500
87 Javornik Nik CM 2180 2142 2151 1898
88 Javornik Lina w3 1758 1771 1681 1519
89 Jelenko Peter III 1700
90 Jenko Ana 1000
91 Jezovšek Branko 1569
92 Jug Sebastjan 1500
93 Jurkovnik Mitja IV 1654
94 Kač Domen 1500
95 Kadilnik Filip 1612 1489 1311
96 Kalamiza Vid 1490
97 Kalušević Iva 1000
98 Kampošek Darja w3 1600
99 Kapla Maksimilijan 1423 1424 1000
100 Karič Amir III 1800
101 Kasagič Žiga 1500
102 Kerkoš Šarlah Anže 1000
103 Klemen Mark Maksimiljan 1000
104 Klemen Luka 1500
105 Klenovšek Žiga 1500
106 Kolar Gašper 1657 1000
107 Kolar David 1453 1000
108 Komac Marko 1000
109 Koritnik Vid II 1492 1591 1696 1851
110 Kostanjevec Arabela 1000
111 Košmrlj Gorenjec Patrik 1000
112 Kotnik Filip IV 1489 1413 1661
113 Krajnc Rudi 1000
114 Krajnc Z. Eva 1513
115 Kralj Nika wI 1918 1874 1858 2019
116 Krašek Nik 1000
117 Krljanovič Goran 1500
118 Krumpačnik Domen IM 2280 2257 2396 2413
119 Kubale Alojz III 1923 1882
120 Kukovič Žanil 1626
121 Kukovič Rok 1537
122 Kunej Tamara 1500
123 Kuzman Gal 1472
124 Kužner Eva 1500
125 Kužner Miha 1500
126 Lajlar Gal Luka 1500
127 Lajlar Anže 1500
128 Lasič Luka FM 2090 2035 2152 2230
129 Les Lanai 1359
130 Lesjak Milan MK 2101 2035 2109
131 Lesjak Jakob 1500
132 Lesjak Martin 1500
133 Leskovšek Uroš 1500
134 Leuštek Milan 1500
135 Ljubijankič Kerim 1500
136 Lojen Mitja 1730
137 Loth Vitaliy 1000
138 Lubej Jaka 1500
139 Marn Jan FM 2353 2196 2279 2241
140 Mavčič Dušan I 1943
141 Metličar Lojze III 1700
142 Mihevc Luka 1500
143 Mihevc Jan 1000
144 Mikac Matjaž IM 2392 2414 2404
145 Milanez Domen 1000
146 Miletić Nikolaj 1000
147 Minič Luka 1500
148 Mitič Igor 1519
149 Muzel Ulla wII 1426 1499
150 Narat Marko 1565
151 Nareks Matic FM 2330 2338 2116 2130
152 Nareks Damijan IV 1506
153 Novak Simona wM 1822 1838 1742 1812
154 Novak Ksenija wFM 2084 2027 1999 2095
155 Novak Nina 1500
156 Novak Rok 1856 1828 1785 1829
157 Opalič Peter 1000
158 Opalič David III 1830 1878 1804 1988
159 Opalič Lucia 1000
160 Ornik Alojz III 1500
161 Ovčjak Rok 1201
162 Par Ivo 1500
163 Parežnik Blaž 1500
164 Pavlovič Aleksander 1500
165 Pešec Franc MK 2010 2085 2005 2175
166 Petauer Jože III 1700
167 Petauer Ana Marija wIV 1671 1656 1593 1865
168 Petauer Janez III 1918 1858 1866 2003
169 Petauer Zala wIV 1638 1633 1613 1750
170 Petauer Eva wI 1889 1869 1843 2019
171 Petecin Sara 1500
172 Pintar Stanka 1500
173 Pintar Metka 1500
174 Pirš Jurij II 1500
175 Pirš Bojan 1500
176 Plevnik David III 1500
177 Podgrajšek Matija 1501
178 Pogorevc Nejc 1000
179 Pogorevc Nal 1000
180 Popović Lukas 1000
181 Požek Neja 1500
182 Predič Tomaž 1503
183 Presinger Nik 1500
184 Prislan Tine MK 2033 2155
185 Pritržnik Jon 1500
186 Pritržnik Maj IV 1608 1614 1579 1882
187 Pungartnik R. Sven 1500
188 Radišek Val 1000
189 Radišek Nik 1540 1501 1627
190 Ratej Jožef Konrad III 1700
191 Redhepi Fitim 1630
192 Repnik Jona 1500
193 Repnik Maj 1500
194 Rezar Jure 1500
195 Ribežl Bojan 1500
196 Rogič Davor GM 2403 2363 2501 2504
197 Rojec Anton I 1981
198 Rožmanec Pia wMK 1905 1909 1914 1913
199 Savič Srdjan 1500
200 Selič Kurinčič Izidor 1000
201 Seljak Lovro 1537
202 Seničar Martin 1500
203 Simonič Nick 1000
204 Sinkovič Matic 1000
205 Skale Gal 1500
206 Skamen Vid 1595
207 Skamen Urh 1500
208 Slapnik Izidor 1463
209 Slomšek Zoran MK 2142
210 Srebočan Čebela Gašper 1500
211 Stožir Ožbej 1000
212 Subotič Tomaž II 1850
213 Šeško Avgustin 1500
214 Šibli Liam 1545
215 Šket Jaka IV 1600
216 Škrinjar Anamarija 1000
217 Šoster Iztok 1546
218 Špacapan Matevž 1500
219 Špegelj Anže 1549
220 Štampe Jakob 1063
221 Štarkel Alja 1000
222 Štern Urban II 1869 1864 1809 1984
223 Štimulak Lovro 1000
224 Štor Mihael IV 1500
225 Štucl Božo FM 2227 2109 2184 2311
226 Šuster Jurij 1448 1480 1000
227 Tajnšek Branko 1500
228 Talič Nedim IV 1500
229 TEVŽ GRÖGL Zala 1000
230 Tisaj Domen IM 2426 2492 2368 2415
231 Tkalec Karolina wI 1840
232 Tome Jakob 1630 1663 1796
233 Tome Martin 1500
234 Trafela Blaž 1500
235 Turk Karli MK 2059
236 Vaš Matija 1000
237 Vidmar Klara wIV 1889 1864 1949 2003
238 Vombek Suzana wI 1863
239 Vombek Zala 1500
240 Vombek Luka 1500
241 Vovk Dani IV 1500
242 Vrbek Tej 1032
243 Vrtačnik Anže 1000
244 VRTAČNIK Tristan 1032
245 Vuk Gregor 1846
246 Zorko Zala wII 1747
247 Zorko Bojana wI 1871
248 Zorko Zoja wII 1876 1998
249 Zorko Jože MK 2093 2095 2092 2152
250 Zukič Ermin 1533
251 Želj Luka 1344
252 Želj Izak 1000
253 Želj Lan III 1466 1480 1437 1693
254 Žveplan Lan 1000
255 Žvižej Žiga 1589 1531 1573 1813