Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
3980 Gurman 2024 - 14 08. april 2024 2000 Maribor Branko Vadlja
3964 Serija "Super Domen 2024" - 2/ 4 08. april 2024 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
4005 Framska nedelja 07.04. 07. april 2024 2313 FRAM Jože Velec
4024 Zaključni turnir Slovenskogoriške lige 2024 07. april 2024 2288 Zgornja Hajdina Igor Šenveter
3930 Mladinski turnir Novo mesto 2024 06. april 2024 8000 Novo mesto Jernej Zupančič
3987 8. Pokal Poljanske doline MINERVO - »TURNIR V ŠAHU - TAVERNA PETRA« 06. april 2024 4224 Gorenja vas Klara Vidmar
3984 Posamično državno prvenstvo distrofikov 2024 - Moški 05. april 2024 6310 Izola, Marjan Butala
3998 Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 7/2024 05. april 2024 8000 Novo mesto Jernej Zupančič
3405 Ciklus klubskih turnirjev Tomo Zupan - april
Ciklus klubskih turnirjev Tomo Zupan
05. april 2024 4000 Kranj Blaž Kosmač
3406 Ciklus klubskih turnirjev Tomo Zupan - april
Ciklus klubskih turnirjev Tomo Zupan
05. april 2024 4000 Kranj Blaž Kosmač
3985 Posamično državno prvenstvo distrofikov 2024 - Ženske 05. april 2024 6310 Izola Marjan Butala
3974 Prvak Frama 2024-7 05. april 2024 2313 Fram Boris Perkovič
4022 14. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2024 05. april 2024 2229 Malečnik Igor Šenveter
3997 ZPPZ DU Mbr - upokej. 5/12 04. april 2024 2000 Maribor Branko Vadlja
3976 Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 07 04. april 2024 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
4014 Mesečni ciklus hitropotezni 5min-APRIL 04. april 2024 4270 JESENICE
3717 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 04. april 2024 1420 Trbovlje Rado Bajda
3996 Hitropotezni Železničar 03. april 2024 1000 Ljubljana
3965 Liga Maribor 2024-ekipno hitropot 03. april 2024 2000 Maribor Boris Perkovič
3963 Torkov FIDE turnir v hotelu Kras - 13 02. april 2024 6230 Postojna Andrej Žnidarčič
3960 Gurman 2024 - 13 02. april 2024 2000 Maribor Branko Vadlja
3946 Zagorje ob Savi 7+3 02. april 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
3947 Zagorje ob Savi 7+3 02. april 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
3992 Hitropotezni upokojenski ŠK Stari Mayr Kranj 02. april 2024 4000 Kranj Rihard Piskar
3937 18. GOSPODARIČEV MEMORIAL 30. marec 2024 6230 Postojna Andrej Žnidarčič
3991 Športne igre mladih Slovenj Gradec 30. marec 2024 2380 Slovenj Gradec Gregor Šmon
3975 PRESTAVLJENO-Open kadetsko Sp. Podravje 2023-24 3/7 29. marec 2024 2250 Ptuj Boris Perkovič
4001 13. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2024 29. marec 2024 2229 Malečnik Igor Šenveter
3924 Sedmi hitropotezni turnir ŠD Čaven 2023/24 29. marec 2024 5270 Ajdovščina David Trebižan
3941 Redni mesečni marec 2024 29. marec 2024 2000 Maribor Miran Zupe