Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
4052 Hitropotezni ŠK Primskovo Kranj 18. april 2024 4000 Kranj Rihard Piskar
4016 Mesečni ciklus hitropotezni 10min-APRIL 18. april 2024 4270 JESENICE
3749 Ciklus šahovskih turnirjev Primskovo Kranj - april 18. april 2024 4000 Kranj Blaž Kosmač
279 Evropsko prvenstvo članic 2024 18. april 2024 10 Rodos
4031 Hitropotezni Železničar 17. april 2024 1000 Ljubljana
3950 Zagorje ob Savi 7+3 16. april 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
4044 Hitropotezni upokojenski ŠK Stari Mayr Kranj 16. april 2024 4000 Kranj
4018 Serija "Torek vedno ob šestih" - 15 16. april 2024 6230 Postojna Andrej Žnidarčič
3949 Zagorje ob Savi 7+3 16. april 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
3981 Gurman 2024 - 15 15. april 2024 2000 Maribor Branko Vadlja
3967 RIMEX CIKLUS 2024 - 3.turnir 14. april 2024 6250 Ilirska Bistrica Branko Skrt
4003 2.konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2024 14. april 2024 9221 Martjanci
4028 Framska nedelja 14.04. 14. april 2024 2313 FRAM Jože Velec
3925 7. memorial Vida Vavpetiča - Pospešeni šahovski turnir ob prazniku Občine Domžale - PRESTAVLJEN TERMIN 14. april 2024 1230 Domžale Špela Orehek
3961 7. memorial Vida Vavpetiča - Pospešeni šahovski turnir ob prazniku Občine Domžale 14. april 2024 1230 Domžale Špela Orehek
4021 2. "POP 2023/24" 5. turnir, OŠ Deskle 13. april 2024 5261 Šempas Boris Kogoj
3931 Cikel: Pokal Slovenskih železnic 2024 4_10 13. april 2024 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
4037 15. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2024 12. april 2024 2229 Malečnik Igor Šenveter
3414 Ciklus turnirjev mladih Kranj - OŠ Naklo 12. april 2024 4202 Naklo Blaž Kosmač
3778 7. turnir Ciklusa mladinskih turnirjev ŠD Kočevje 2023/24 12. april 2024 1330 Kočevje Špela Kolarič
3982 Prvak Frama 2024-8 12. april 2024 2313 Fram Boris Perkovič
3890 Šmarski ciklus (Šmarje - Sap)
Šmarski ciklus (Šmarje - Sap)
11. april 2024 1293 Šmarje - Sap Ana Srebrnič
4002 Domnov ciklus 10+5 - 6. turnir 11. april 2024 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
4015 Mesečni ciklus pospešeni 15min-APRIL 11. april 2024 4270 JESENICE
4007 Osrednjeslovenska liga mladih 2023/2024 7. turnir 10. april 2024 1351 Brezovica pri Lj. Niko Praznik
4020 Hitropotezni Železničar 10. april 2024 1000 Ljubljana
3968 5. turnir ciklusa ŠK Stari Mayr Kranj 2024 09. april 2024 4000 Kranj
4019 Posamično hitropotezno - MB 2024 09. april 2024 2000 Maribor Boris Perkovič
3948 Zagorje ob Savi 10+5 09. april 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
4006 Torkov FIDE turnir v hotelu Kras - 14 09. april 2024 6230 Postojna Andrej Žnidarčič