Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
4063 Framska nedelja 28.04. 28. april 2024 2313 FRAM Jože Velec
3995 Ljubljana Chess Festival 27. april 2024 1000 Ljubljana Ana Srebrnič
4040 Posamično državno prvenstvo slepih in slabovidnih v šahu za leto 2024 27. april 2024 6310 Izola Bojan Arzenšek
4032 4. turnir Dolenjske kadetske šahovske lige 2023/24 26. april 2024 8350 Dolenjske Toplice Aleš Brcar
4080 17. TURNIR ZA PRVAKA ŠK MALEČNIK 2024 26. april 2024 2229 Malečnik Igor Šenveter
3983 Prvak Frama 2024-9 26. april 2024 2313 Fram Boris Perkovič
4017 Mesečni ciklus hitropotezni 10min UPOKOJENCI-APRIL 25. april 2024 4270 JESENICE
4047 Redni mesečni april 2024 25. april 2024 2000 Maribor Miran Zupe
4058 ZPPZ DU MB - upok. 6/12 25. april 2024 2000 Maribor Branko Vadlja
4039 76. LJUBLJANSKA LIGA 2024 - ZAKLJUČNI TURNIR 25. april 2024 1218 Komenda Franc Poglajen
283 Svetovno kadetsko pospešeno in hitropotezno prvenstvo do 8,10 in 12 let 2024 25. april 2024 100 Durres
4048 Hitropotezni Železničar 24. april 2024 1000 Ljubljana
3951 Zagorje ob Savi 10+5 23. april 2024 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
4027 Serija "Torek vedno ob šestih" - 16 23. april 2024 6230 Postojna Andrej Žnidarčič
4023 6. turnir ciklusa ŠK Stari Mayr Kranj 2024 23. april 2024 4000 Kranj
3970 4. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2024 23. april 2024 1000 Ljubljana Franc Poglajen
4041 Gurman 2024 - 16 22. april 2024 2000 Maribor Branko Vadlja
4049 Framska nedelja 21.04. 21. april 2024 2313 FRAM Jože Velec
4030 Hitropotezni turnir za april 2024 21. april 2024 1386 Stari trg pri Ložu Vinko Bavec
4055 Športne igre mladih D11 in D15 - Zasavje 20. april 2024 1420 Trbovlje Rado Bajda
4056 Športne igre mladih F11 - Zasavje 20. april 2024 1420 Trbovlje Rado Bajda
4057 Športne igre mladih F15 - Zasavje 20. april 2024 1420 Trbovlje Rado Bajda
3988 Športne igre mladih - Gorenjska - F15 20. april 2024 4000 Kranj Blaž Kosmač
3990 Športne igre mladih - Gorenjska - F111 20. april 2024 4000 Kranj Blaž Kosmač
4025 Koroški ciklus april 2024 20. april 2024 2370 Dravograd Jernej Špalir
4053 16. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2024 19. april 2024 2229 Malečnik Igor Šenveter
3999 Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 8/2024 19. april 2024 8000 Novo mesto Jernej Zupančič
4036 Open kadetsko Sp. Podravje 2023-24 3/7 19. april 2024 2250 Ptuj Boris Perkovič
3969 8. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2023/2024 19. april 2024 1262 Dol pri Ljubljani Franc Poglajen
4004 Osmi hitropotezni turnir ŠD Čaven 2023/24 19. april 2024 5270 Ajdovščina David Trebižan